Automobilių nuoma
Dubrovnik
Žlugimas
Kroatija // Dubrovnik
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Dubrovnik: Sixt automobilio nuoma internetu

SIXT automobilių nuoma Dubrovnike – patogi kelionė saulėtoje Kroatijoje. Išbandykite automobilių nuomos paslaugas, atsakingą ir rūpestingą Vokietijos kompanijos „Sixt“ klientų aptarnavimą. 1912 metais įsteigta SIXT RENT A CAR kompanija savo veiklą išplėtojo net 105 –iose pasaulio šalyse, todėl šis vardas dabar gerai žinomas ne tik Europoje. Išsinuomoti automobilį Dubrovnike, šiandien taip pat paprasta, kaip ir kituose miestuose, kur veikia „Sixt“: Jums tereikia išsirinkti automobilio klasę ir nuspręsti, kokiu automobiliu bus patogiausia keliauti po nuostabiąją Kroatiją. Pasinaudokite auto nuoma Dubrovnike ir leiskitės į nepamirštamus nuotykius drauge su „Sixt“.

 
 • Tripolio Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Airport Dubrovnik, Cilipi
  20117 Dubrovnik

  Pi. - Se.07:00 - 22:00
  Nedarbo diena07:00 - 22:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Tripolio/Hotel Rixos

  Sixt Automobilių nuoma
  Liechtensteinov Put 3
  20000 Dubrovnik

  Pi. - Se.08:00 - 20:00
  Nedarbo diena08:00 - 20:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Automobilių nuoma Dubrovnike – išmintingas pasirinkimas

Dubrovnikas tai ne tik vienas gražiausių Europos miestų, bet ir itin kalnuota vietovė, todėl norint mieste judėti patogiai itin pravartu pasinaudoti automobiliu. Dubrovnike išsinuomoti mašiną galite užsukę į vieną iš dviejų „Sixt“ nuomos punktų. Atstovybes pastebėti bus nesunku, nes jos išsiskiria dideliu „Sixt“ ženklu ir yra ryškios oranžinės spalvos. Užsisakę automobilį galėsite pasinaudoti ir kitomis paslaugomis. Tai papildomas automobilio draudimas, vaikiškos automobilinės kėdutės ar GPS navigatorius. Atraskite Kroatijos grožį ir leiskitės į nepakartojamą kelionę su SIXT RENT A CAR automobiliais. Keliaukite nevaržomai ir laisvai, nes Jūsų pravažiuojamas kilometražas nėra ribojamas. Patirkite kelionės komfortą ir susikurkite gražiausius kelionės įspūdžius.

Adrijos jūros pakrantės miestas

Lankantis Dubrovnike neįmanoma nesusidurti su didžia šio miesto istorine patirtimi. Milžiniška gynybinė siena, jau tapusi šio miesto simboliu, yra itin mėgstama keliautojų. Jos viršų verta pasiekti kiekvienam, nes nuo ten atsiveria nuostabi miesto panorama – žydru jūros vandeniu bei raudonais senamiesčio stogais. Pasivaikščiokite po miesto centrą ir pasigrožėkite autentiška architektūra, o norintiems pasikaitinti saulutėje ir pasimėgauti kurortiniais malonumais, siūlome išvykti už miesto, kur rasite Kroatijai būdingą uolėtą paplūdimį. Leiskitės į nuotaikingą, patogią ir prisiminimų kupiną kelionę. Tegul Dubrovnikas ir Kroatija tampa vieta, į kurią visada norisi sugrįžti, o „Sixt“– ištikimas Jūsų kelionių palydovas.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas