Automobilių nuoma
Zadar
Žlugimas
Kroatija // Zadar
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Zadar: Sixt automobilio nuoma internetu

SIXT automobilių nuoma Zadare – planuokite savo kelionės laiką patys. Martino Sixto Vokietijoje įkurta automobilių nuomos kompanija siūlo didžiausią automobilių pasirinkimą Europoje ir yra konkurencingas lyderis visame pasaulyje. Aukšti kokybės standartai ir dėmesys klientui – tai kuo išsiskiria SIXT RENT A CAR. Išsinuomoti automobilį Zadare galite itin paprastai, Jums tereikia išsirinkti automobilio klasę. Šiame mieste galite rinktis iš lengvųjų krovininių, universalų, kupė, kabrioletų, SUV bei lengvųjų automobilių. Atraskite savo kelionės palydovą ir keliaukite prabangiai ir patogiai. Važinėkite po Kroatiją nesukdami galvos dėl pravažiuojamų kilometrų, nes jie nėra ribojami. Leiskitės į kelią pasinaudodami auto nuoma Zadare!

 
 • Zadaras Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Zadar Airport PP 367
  23222 Zadar, Zemunik Donji

  Pi. - Se.07:00 - 22:00
  Nedarbo diena07:00 - 22:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Zadar

  Sixt Automobilių nuoma
  Ul. kralja Tvrtka 2
  23000 Zadar

  Pi. - Se.08:00 - 20:00
  Nedarbo diena08:00 - 20:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Automobilių nuomą Zadare išbandykite jau šiandien

Zadaras tai penktas pagal dydį Kroatijos miestas, todėl jame judėti itin patogu automobiliu. Pasinaudokite SIXT RENT A CAR paslaugomis ir aplankykite ne tik Zadarą, bet ir kitus Dalmantijos regiono miestus. Norėdami išsinuomoto automobilį Zadare, tai padaryti galite apsilankę „Sixt“ nuomos punkte, kur mes Jums pasiūlysime ne tik tuo metu turimus automobilių modelius, bet ir pristatysime kitas papildomas paslaugas. Su „Sixt“ net kelionė su mažyliais tampa smagiu ir maloniu nuotykiu, nes tam, kad Jūsų vaikai keliautų saugiai ir patogiai, parūpinsime jiems vaikiškas automobilines kėdutes, todėl galėsite leistis ir į ilgesnes keliones drauge. Susikurkite gražiausius prisiminimus Kroatijoje pasinaudodami automobilių nuomos paslaugomis!

Zadaras – unikalus Romėnų palikimas

Vienas gražiausių Kroatijos miestų Zadaras nepalieka abejingų. Šiame mieste vis dar galima justi romėnišką ir Bizantijos laikų dvasią: autentiški pastatai ir unikali architektūra žavi ir stebina. Vienas įdomiausių dalykų šiame mieste yra jūros vargonai, nuvykite iki laivų terminalo, kur įrengtas šis instrumentas ir paklausykite originalios muzikos, kuriai diriguoja pati Adrijos jūra. Tyrinėdami miestą neaplenkite Liaudies aikštės, Forumo, Sausumos vartų bei sienų. Mieste gausu bažnyčių, kurių dauguma buvo pastatytos IX ar X amžiuje. Griebkite automobilį ir apžiūrėkite šias sakralines vietas, kurios turi įspūdingus fasadus bei yra itin išpuoštos viduje. Keliaukite su „Sixt“ ir susipažinkite su Kroatija!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas