Automobilių nuoma
Latvija
Žlugimas
Latvija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Latvija: automobilio nuoma internetu

Pradėkite keliauti patogiai, pasinaudodami SIXT automobilių nuoma Latvijoje! 1912 metais įsteigta automobilių nuomos kompanija gali pasigirti verslo plėtra ne tik Europoje, bet ir už jos ribų. Šiandien išsinuomoti automobilį Latvijoje yra taip pat paprasta, kaip ir Amerikos žemyne. 105 – ios pasaulio šalys ir didelis dėmesys klientui leido SIXT rent a car tapti konkuruojančiu lyderiu automobilių nuomos rinkoje. Mes siūlome prabangius, naujus ir kokybiškus automobilius nepamirštamai Jūsų kelionei. Pasinaudokite auto nuoma ir mėgaukitės patogiu važiavimu. Neribojamas kilometražas leis Jums nukakti į bet kurį šios šalies kampelį, todėl galėsite keliauti visiškai nevaržydami savęs.

Automobilių nuoma Latvijoje – išbandykite dabar!

Latvijoje įkurti SIXT rent a car nuomos punktai yra strategiškai patogiose padėtyse, todėl labai paprasta išsinuomoti automobilį. Latvijoje galėsite rinktis iš įvairių kategorijų automobilių. Tai padarius mes pasiūlysime Jums tuo metu prieinamus konkrečius automobilių modelius. Įvairiapusiškas SIXT turi ką pasiūlyti tiek mėgstantiems automobilio ekonomiją, tiek norintiems važinėti prabangiais ar sportiniais automobiliais. Nors šios šalies keliai yra neklaidūs, vis dėlto, lankantis čia pirmą kartą, siūlome sekti mūsų automobiliuose įdiegtų GPS sistemų nuorodomis. Taip pasieksite savo kelionės tikslą greičiau! Leiskitės į nepamirštamą kelionę ir įsitikinkite SIXT teikiamais privalumais patys.

> Latvijoje vairuoti visai nesudėtinga

Keliaujant Latvijoje siūlome griežtai laikytis nurodytų kelių eismo taisyklių, kadangi jų paiso tiek vietiniai, tiek ir šalies policijos pareigūnai, kurie pažeidėjus baudžia didelėmis baudomis.

Maksimalus alkoholio kiekis kraujyje gali būti 0,5 promilės, šią ribą peržengus yra taikoma bauda, todėl geriau nerizikuokite.

Artimos šviesos Latvijoje turi būti įjungtos visą parą, nesvarbu, kuriuo metu važiuojate.

Saugos diržai yra privalomi visiems sėdintiems automobilyje.

Kalbėti telefonu vairuojant yra griežtai draudžiama. Alternatyva - laisvų rankų įranga.

Vaikai iki 14 metų negali važiuoti priekinėje automobilio sėdynėje.

Važiuojamoji kelio dalis - dešinė.

Įprastas greitis mieste yra 50 km/h, už miesto 90 km/h, o greitkelyje 110 km/h.

Latvija – atradimų šalis

Latvijoje kiekvienas gali atrasti tai, kas jam įdomu, nes šioje šalyje ne tilk gausu meno centrų, istorinių, architektūrinių pastatų ar nuostabios gamtos kampelių. Norintiems pabėgti nuo miestų šurmulio, siūlome vykti į pajūrį, kur galėsite ne tik pabūti harmoningoje aplinkoje bet ir susirasti laukinį paplūdimį. Lankantis šioje šalyje rekomenduojame aplankyti Ryga, kurios senamiestis įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Itin jaukus senamiestis ir miesto centras pakeri ir kviečia čia pabūti ilgiau. Nuvykite iki Rundalės rūmų ar Daugpilio, kur galėsite susipažinti su senąją Latvija ir didžia jos istorija. Nepamirštami atradimai ir patogi kelionė. Atėjo laikas keisti savo kelionės įpročius ir pasirinkti SIXT!

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas