Automobilių nuoma
Palanga
Žlugimas
Lietuva // Palanga
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Palanga: Sixt automobilio nuoma internetu

Sixt - tai automobilių nuomos kompanija siūlanti pasinaudoti kokybiškomis paslaugomis - automobilių nuoma Palangoje - greita ir patogu! Kompanija įkurta 1912-ais metais, pasižymi inovatyvumu ir naujausių tendencijų sekimu, todėl siūlomi automobiliai atitinka aukščiausius pasaulio standartus. Sixt rent a car savo padalinius turi net 105 - iose pasaulio šalyse ir yra automobilių nuomos lyderis Vokietijoje. Glaudūs ryšiai su BMW koncernu sąlygoja aukštą paslaugų kokybę ir laimingus klientus. Automobiliai nuomojami Palangoje gali būti apibūdinami, kaip prabangūs, ekonomiški, patogūs ir sklandžiai veikiantys - toks derinys leidžia mėgautis vairavimu ir skatina tyrinėti aplink supantį Palangos grožį. Atraskite Lietuvą ir nusiteikite naujiems įspūdžiams su Sixt!

 
 • Palangos Oro Uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Liepojos 1
  00169 Palanga

  Pi. - Pe.09:00 - 18:00
  &#. - Se.10:00 - 17:00
  Nedarbo diena10:00 - 17:00

  Paėmimas 24 val. per parą
  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Palanga/Delivery Service

  Sixt Automobilių nuoma
  Delivery to Hotels
  00135 Palanga

  Pi. - Ke.08:00 - 19:00
  Pe. - Se.10:00 - 17:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4

Sixt automobilių nuoma Palangoje

Pasirinkite išsinuomoti automobilį Palangoje ir pasinerkite į pajūrio miesto svaigulį, kuriame gausu vietų puikiai praleisti Jūsų išvykos laiką. Automobilio tipažą renkatės Jūs - ar tai bus visureigis, ar kabrioletas, ar kupė, ar universalas - sprendžiate patys. Dar daugiau, Jūsų sukurtų planų neužtemdys mintys apie nuvažiuotą kilometražą, kadangi Jums jis nėra ribojamas. Geriau ištyrinėti aplinką leis Sixt kompanijos siūlomi GPS davikliai, kuriuose suinstaliuoti naujausi kelių žemėlapiai suteiks Jums galimybę laisvai judėti ir nebijoti paklysti. Esant būtinybei galėsite užsisakyti ir vaikišką kėdutę, kuri bus įmontuota Jūsų pasirinktame automobilyje! Be to, jei dvejojate, ar išsinuomoti automobilį Palangoje saugu, galėsite pasinaudoti papildomu automobilio draudimu, kuris užtikrins, kad nepatirsite jokių papildomų nuostolių. Pradėkite kolekcionuoti malonias akimirkas su Sixt rent a car dabar!

Palanga – ieškantiems harmoningo poilsio!

Palanga visada pritraukia daug turistų, todėl miestas pripildytas daugybe pramogų ir harmonizacijos centrų. Siūlome pasivaikščioti garsiąja Basanavičiaus gatve ir kelionę užbaigti ant Palangos tilto, kuriuo einant matai neaprėpiamą Baltijos jūros horizontą. Išalkus siūlome paragauti lietuviškų cepelinų ir kitų tradicinių patiekalų apsilankant HBH pramogų komplekse. Šioje vietoje ne tik galėsite papietauti, bet ir apsilankyti mini zoo ar pasivaikščioti miško takeliais. Rekomenduojame neatsisakyti galimybės nuvykti į netoli Palangos esantį Nidos miestą, kuris nuolat žavi miesto svečius savo mažais, spalvotais žvejų nameliais. Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite turiningai leidžiamu laiku keliaudami su Sixt auto nuoma Palangoje!

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas