Automobilių nuoma
Agadir
Žlugimas
Marokas // Agadir
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Agadir: Sixt automobilio nuoma internetu

Patikima ir paprasta automobilių nuoma Agadyre leis kaupti marokietiškus įspūdžius patogiausiu būdu. Tarptautinės kompanijos „Sixt“ padalinyje rasite geriausių gamintojų mašinas, idealiai tinkančias ilgoms ir trumpoms kelionėms. Savo patogumui rinktis galite skirtingas automobilių klases: nuo ekonomiškų iki prabangių, su mechanine arba automatine pavarų dėže. „Sixt“ rent a car – nepamainoma paslauga keliaujant savarankiškai.

 
 • Agadiro Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Agadir Airport
  80000 Agadir Maroc

  Pi. - Se.07:00 - 23:00
  Nedarbo diena07:00 - 23:00

  Paėmimas 24 val. per parą
  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Agadir Autobusy stotis

  Sixt Automobilių nuoma
  Avenue Abderrahim Bouabid
  88000 Agadir

  Pi. - &#.09:00 - 19:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Agadir Taghazout

  Sixt Automobilių nuoma
  Village Taghazout
  80022 Agadir

  Pi. - &#.09:00 - 18:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

„Sixt“ automobilių nuoma Agadyre

Agadyras – vienas iš Maroko miestų, kuriame mašina itin praverčia. „Sixt“ auto nuoma padeda lengvai pasirūpinti visais keliavimo svečioje šalyje poreikiais. Patikimą, ekonomišką, vos kelių mėnesių amžiaus automobilį galite išsinuomoti net jei esate jaunesni nei 25 metų. Svarbiausia tam, kad galėtumėte pasinaudoti paslauga – tarptautinės vairavimo teisės, pasas ir mokėjimo kortelė.

Norėdami išsinuomoti automobilį Agadyre, tiesiog rezervuokite vieną iš svetainėje pateiktų mašinų kategorijų. Į iš anksto sutartą vietą bus pristatytas laisvas tos kategorijos automobilis. Tam, kad Marokas paliktų geriausius įspūdžius, verta „Sixt“ mašinos nuomą papildyti kitais privalumais. Pavyzdžiui, jums paskirtas automobilis gali būti paruoštas pagal mažųjų poreikius – mobilios vaikiškos kėdutės kelionę pavers ypač patogia. Papildomo sklandumo vairuojant suteiks navigacinė GPS įranga. Jei planuojate keliauti toli už Agadyro ribų, praversti gali ir automobilių nuoma su vairuotoju.

Vairuokite Agadyre su „Sixt“

Agadyras pasižymi moderniais, tačiau lėtais, dažnai perpildytais ir ne visuomet saugiais autobusais. Geriausia alternatyva tokiam transportui – išsinuomoti automobilį Agadyre. Vairuojant neseniai iš gamyklos išriedėjusią mašiną dėl komforto, greičio ir saugumo nekils jokių rūpesčių.

„Sixt“ rent a car privalumai leidžia neribotai mėgautis visomis Agadyro vilionėmis. Automobiliu lengvai pasieksite paplūdimius ir žavingus gamtos kampelius. Nuostabūs reginiai laukia nacionaliniame Souss-Massa parke, Paukščių slėnyje. Pažintis su čia gyvenančiais sparnuočiais patiks ir vaikams.

Marokas žymus savita architektūra ir menais. Jais galite pasigėrėti nuvykę į municipalinį muziejų ir Jardim de Olhao parką. Taip pat verta nuvažiuoti iki Kasbah – kalvos, saugančios tvirtovės griuvėsius. Beje, nuo čia atsiveria tobula panorama. Apžiūrėję kurorto turtus, nukeliaukite ir toliau. Juk automobilių nuoma Agadyre – ideali paslauga pažinčiai su visa egzotiškąja šalimi.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas