Automobilių nuoma
Alesund
Žlugimas
Norvegija // Alesund
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Alesund: Sixt automobilio nuoma internetu

Atraskite gražiąją Norvegiją su SIXT automobilių nuoma Olesiunde! Prisijunkite prie patogumą vertinančių klientų ir išbandykite ilgametę patirtį turinčios SIXT RENT A CAR kompanijos paslaugas. 1912 metais įkurta įmonė glaudžiai bendradarbiauja su BMW koncernu ir yra konkurencingas lyderis ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. 105 – ios šalys ir preciziška paslaugų kokybė skatina žmonės išsinuomoti automobilį Olesiunde ar kituose Norvegijos miestuose. Tai patogus keliavimo būdas, kuris itin pasiteisina kalnuotoje ir vėsioje Norvegijoje. Rinkitės iš lengvųjų, universalų, SUV ir lengvųjų krovininių automobilių tipų. Atraskite sau patogiausią variantą ir keliaukite be jokių rūpesčių, nes mašinos kilometražas nėra ribojamas. Auto nuoma Olesiunde – tikriems komforto mėgėjams.

 
 • Olesiundo Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  P.boks Vigra Lufthavn
  6040 Vigra

  Pi. - Se.08:00 - 23:00
  Nedarbo diena08:00 - 23:00

  Paėmimas 24 val. per parą
  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Alesund

  Sixt Automobilių nuoma
  Brusdalsvegen 205
  6011 Ålesund

  Pi. - Pe.08:00 - 17:00
  &#.10:00 - 14:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Išsinuomoti automobilį Olesiunde visai nesunku

Apsilankykite Olesiundo oro uosto SIXT padalinyje ir pasinaudokite automobilių nuoma. Olesiunde išsinuomojus automobilį jį galėsite paimti ir grąžinti per 24 valandas, o tai itin patogu, nes galite nesukti galvos dėl tikslaus automobilio paėmimo ir grąžinimo laiko. Pasirinkite norimą automobilio tipą ir mes Jums pasiūlysime tuo metu turimus mašinų modelius, atitinkančius Jūsų pageidavimus. Pradėkite savo kelionę po Norvegiją ir naudodamiesi įdiegta nauja GPS navigatorių sistema greitai pasiekite norimas vietas. Kelionė, kokios nusipelnėte, pasiekiama su SIXT RENT A CAR.

Olesiundas ir jo kraštovaizdis, kurio nepamiršite

Kaip ir visa Norvegija, Olesiundas nenusileidžia savo grožiu. Šioje vietoje gamtos apsuptis ir jaukūs, maži, spalvingi namukai sukuria estetinį vaizdinį ir leidžia atsipalaiduoti bei pajusti harmoniją. Lankantis Olesiunde siūlome pavaikštinėti miesto centre, kuriame sinchroniškai išdėlioti pastatai leis pajusti Skandinavijai būdingą minimalistinę eleganciją. Pamatykite Art Nouveau architektūrinius sprendimus. Olesiunde gausu šviežios žuvies ir jūros gėrybių, todėl, jei norite susipažinti su tikrąja Norvegija, rekomenduojame ne tik paragauti vietinių gėrybių, bet ir apsilankyti žvejybos muziejuje, kuris yra tarsi miesto simbolis. Jeigu norite pasigėrėti įspūdinga gamta, tada griebkite automobilį ir vykite iki garsiojo fiordo. Susidariusius kalnus galėsite apžiūrėti specialiai įrengtose apžvalgos aikštelėse. Keliaukite, atraskite ir žavėkitės kartu su įmonės „Sixt“ automobiliais!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas