Automobilių nuoma
Bergen
Žlugimas
Norvegija // Bergen
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Bergen: Sixt automobilio nuoma internetu

Neįtikėtini atradimai su SIXT automobilių nuoma Bergene! Vokietijos verslininkas Martinas Sixtas 1912 metais įkūrė automobilių nuomos kompaniją ir sulaukė neįtikėtinos sėkmės. Šiandien kompanija turi savo padalinius daugiau nei 100 šalių, todėl SIXT RENT A CAR vardas yra gerai žinomas ir vertinamas tiek Europoje, tiek pasaulyje. Prisijunkite prie patenkintų klientų gretų ir išbandykite vokiškos kokybės principus išsinuomoję naujus automobilius. Rinkitės Jums patinkantį tipą: optimali ekonomija, solidi prabanga ar sportinis greitis – viskas priklauso nuo Jūsų poreikių. Lėkite Norvegijos keliais su kas pusę metų visiškai naujai pakeičiamais automobiliais ir mėgaukitės užsitarnautu komfortu. Atraskite šalį pasinaudodami auto nuoma Bergene!

 
 • Bergenas Fleslando Oro Uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Flyplassvegen 555
  5258 Bergen

  Pi. - Se.07:00 - 24:00
  Nedarbo diena07:00 - 24:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Ulset/Asane

  Sixt Automobilių nuoma
  Liavegen 12
  5132 Nyborg

  Pi. - Pe.08:00 - 16:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Išsinuomoti automobilį Bergene – protingas sprendimas!

Norvegija ne tik žavi savo miestais, bet ir kaskart stebina įspūdinga gamta, todėl, jei norite patogiai apkeliauti po gražiausius šios šalies gamtos kampelius, pasinaudokite automobilių nuoma Bergene. Užsukite į SIXT RENT A CAR nuomos padalinį ir išsirinkite norimos klasės automobilį. Suteikite sau judėjimo laisvę ir kartu pasinaudokite automobilyje įdiegta GPS sistema, kuri leis greitai ir paprastai rasti norimas vietoves. Išnaršykite Norvegiją ir atraskite tai, ko ilgai ieškojote! Jeigu keliaujate su vaikais, tada pasinaudokite papildoma SIXT paslauga – automobilinėmis vaikiškomis kėdutėmis – ir užtikrinkite savo vaikams patogią bei saugią kelionę.

Bergenas – miestas, apsuptas vandens

Atvykę į Bergeną būsite maloniai nustebinti norvegiškos gamtos grožio. Tam, kad susidarytumėte pilną įspūdį rekomenduojame nuvažiuoti iki Fløien kalno, į kurį pasikėlę funikulieriumi galėsite pasimėgauti nuostabia miesto panorama. Mieste gausu autentiškų ir kultūrinių dalykų. Nuvykite iki žuvų turgaus, į UNESCO paveldo sąrašą įtraukto Bergeno uosto ar Ulriken kalno. Rekomenduojame pasivaikščioti ir miesto senamiesčiu, kuris žavi savo baltos spalvos nameliais, siauromis gatvėmis ir visada šurmuliuojančiais vietiniais. Patirkite skandinavišką nuotykį Bergene ir užbaikite savo viešnagę apsilankydami Bergeno akvariume, kuriame galite pasigerėti Šiaurės jūros gyvūnija iš labai arti. Bergenas – tai miestas, kuriame galite pamatyti ir pajausti tikrąją Norvegiją bei jos gyvenimo ritmą!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas