Automobilių nuoma
Bodoe
Žlugimas
Norvegija // Bodoe
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Bodoe: Sixt automobilio nuoma internetu

Naudodamiesi Sixt rent a car automobilių nuoma Budėje galėsite norimas vietas aplankyti daug lengviau. Kompanija nuomos paslaugomis užsiima jau nuo 1912 metų, o skirtingi jų punktai tiek miestuose, tiek oro uostuose leidžia keliautojams greičiau nuvykti į viešbutį ar aplankyti turistų gausiai lankomus objektus. Keliautojams yra siūlomi įvairūs automobilių tipai: pasirinkite juos pagal savo poreikius! Jeigu vykstate į Norvegiją su daug brangaus bagažo, tuomet ypač patogus pasirinkimas yra lengvasis krovininis automobilis. Punktuose taip pat rasite ir kitų klasių transporto priemones: lengvuosius automobilius, universalus, visureigius. Keliaukite Norvegijoje patogiai su nuomotu automobiliu!

 
 • Budes Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Olav V gate
  8004 Bodø

  Pi. - Pe.07:00 - 24:00
  &#.09:00 - 17:30
  Se.09:00 - 24:00
  Nedarbo diena09:00 - 24:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Bodø

  Sixt Automobilių nuoma
  Jordbruksveien 48-50
  8008 Bodø

  Pi. - Pe.07:30 - 16:30
  &#.09:00 - 15:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Auto nuoma – parankus būdas keliauti

Norėdami geriau pažinti Budę, pasinaudokite Sixt rent a car paslaugomis. Nuomotu automobiliu lengvai pasieksite įvairius regionus, lankytinus objektus, taip pat laiku ir patogiai nuvyksite į oro uostą. Išsinuomoti automobilį Budėje galite keliose vietose: pačiame mieste ir oro uoste. Tikslius automobilių nuomos punktų adresus ir koordinates galite matyti prie nurodytų kontaktų. Nuomos punktuose nurodoma, kada galite grąžinti arba pasiimti automobilį. Jei transporto priemonės grąžinimas galioja 24 valandoms, tai reiškia, kad į punktą mašiną galėsite grąžinti net vidury nakties. Tai viena iš priežasčių, kodėl automobilių nuoma Budėje yra tokia patogi.

Pamatykite miestą su nuomotu automobiliu

Budė – nedidelis, tačiau labai sparčiai augantis miestas vidurio Norvegijoje. Miestas yra ant Šiaurės jūros kranto, todėl čia galima aplankyti ir veikiantį uostą. XIX amžiaus pradžioje įkurto miesto pavadinimas kilo nuo čia stovėjusio ūkio, ilgainiui jis plėtėsi, buvo statomi namai ir galiausiai kaimas išsiplėtė į miestelį. Dabar šis miestas turistų labiausiai lankomas dėl nuostabios gamtos. Dažnas keliautojas į Norvegiją traukia norėdamas dalyvauti žygiuose.

Tačiau nusprendę išsinuomoti automobilį Budėje galėsite ne tik pasigrožėti gamta. Šiame mieste taip pat įkurtas Norvegijos aviacijos muziejus. Šioje vietoje pramogų ras ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Jei atvyksite vasarą, o tiksliau, birželį, galėsite matyti vieną įdomiausių reiškinių Norvegijoje – vidurnakčio saulę. Reginys tikrai priverčia nusistebėti, tad šiuo laiku nuomotu automobiliu besivažinėdami Budėje būtinai pažvelkite į dangų. Miesto uostas irgi vertas dėmesio, be to jis įkvėpė ne vieną žymaus norvegų rašytojo Hamsuno novelę.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas