Automobilių nuoma
Kristiansand
Žlugimas
Norvegija // Kristiansand
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Kristiansand: Sixt automobilio nuoma internetu

Galimybė savo kelionę po Norvegiją paversti sklandžia – Jums tereikia pasinaudoti Sixt rent a car automobilių nuoma Kristiansande. Įmonė „Sixt“ yra žinoma visoje Europoje, o jos punktų dabar galima rasti net 105 – iose pasaulio šalyse. 1912 metais Vokietijoje įkurta įmonė iki šiol rūpinasi, kad keliautojai galėtų lengviau pasiekti savo viešbutį, aplankytų svarbius miestų ir aplinkinių regionų objektus daugelyje pasaulio valstybių. Todėl Kristiansando (Norvegija) „Sixt“ nuomos punktuose galėsite pasirinkti automobilį, kurį Jums patogu vairuoti, pavyzdžiui, visureigį, varomą keturiais ratais. Išsinuomoti automobilį Kristiansande yra ganėtinai paprasta: Jums tereikia surasti nuomos punktus ir užpildyti rezervacijos prašymą. Tai galite padaryti ir internetu: toks rezervacijos būdas praverčia atvykstant į Norvegiją iš kitos šalies.

 
 • Kristiansando Kjeviko OU

  Sixt Automobilių nuoma
  Kristiansand Lufthavn
  4657 Kjevik

  Pi. - Se.07:00 - 24:00
  Nedarbo diena07:00 - 24:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Kristiansand

  Sixt Automobilių nuoma
  Dronningens Gate 49
  4608 Kristiansand

  Pi. - Pe.08:00 - 16:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Pamatykite pietų Norvegiją su auto nuoma

Kristiansande yra keli Sixt rent a car punktai: vienas jų yra pačiame mieste, o kitas – netoli esančiame oro uoste. Abiejuose punktuose galima pasirinkti norimą automobilio kategoriją. Suteikiama galimybė transporto priemonę grąžinti bet kokiu paros metu, vadinasi kelionę tęsti bus galima net iki nakties. Norėdami sužinoti tikslias nuomos punktų koordinates, patikrinkite kontaktų formą. Jei nuspręsite pasinaudoti automobilių nuoma Kristiansande, Jūs galėsite rinktis iš šių transporto priemonių: lengvųjų automobilių, universalų, visureigių (varomų keturiais ratais), lengvųjų krovininių automobilių. Pasirinkus kategoriją ir atvykus į nuomos punktą, Jums bus paskirtas tam tikras automobilis, atitinkantis norimą tipą (pastaba: modelio rinktis negalite). Nuomotu automobiliu nepamirškite aplankyti žymiausių Kristiansando vietų, jo apylinkių.

Ką keliautojams gali pasiūlyti Kristiansandas?

Vienas didžiausių šalies uostų, įkurtas pietinėje Norvegijos dalyje, pagal savo dydį yra penktas miestas šioje valstybėje. Strategiškai jo vieta ypač patogi: iš jo galėsite nuvažiuoti į Stavangerį arba Oslą. Išsinuomoti automobilį Kristiansande – verta, nes taip lengviau pasiekiami aplinkiniai miestai, nutolusios, bet ypač gražios gamtos ar kultūros paveldo vietos.

Atvykus į miestą, rekomenduojama susipažinti ir su jo istorija: Kristiansandas turi ne vieną muziejų, sudominantį net visko mačiusius keliautojus. Užsukite į patrankų muziejų: čia eksponuojama visame pasaulyje antra pagal dydį patranka. Jei ieškote pramogų, tuomet vykite kitų turistų mėgstamomis kryptimis: aplankykite Kristiansando zoologijos ir atrakcionų parką – jis yra didžiausias visoje šalyje. Norintiems atsikvėpti nuo darbų ir pailsėti, patariama nuvažiuoti į paplūdimį: ilgiausias yra Hamresandeno. Jį daug lengviau pasieksite nuomotu automobiliu nei viešuoju transportu.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas