Automobilių nuoma
Oslo
Žlugimas
Norvegija // Oslo
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Oslo: Sixt automobilio nuoma internetu

Norėdami pamatyti visus svarbius objektus Norvegijos sostinėje, pasinaudokite Sixt rent a car automobilių nuoma Osle. Norvegijoje veikianti automobilių nuomos įmonė „Sixt“ šiuo metu turi punktus 105 pasaulio šalyse. Įmonė veikia jau daugiau nei 100 metų, todėl žino, kad keliautojams svečioje šalyje labai reikia patogaus transporto. Būtent tai galima surasti net keliuose Osle veikiančiuose auto nuomos punktuose. Klientams visada siūlomos kelios skirtingos automobilių kategorijos, tad prieš rezervuodami, nuspręskite, kuri mašina geriausiai atitiks Jūsų kelionės poreikius. Išsinuomoti automobilį Osle – paprasta.

 
 • Oslo Gardermoeno Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Postboks 201
  2061 Gardermoen

  Pi. - Se.07:00 - 24:00
  Nedarbo diena07:00 - 24:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Oslas Helsfyr

  Sixt Automobilių nuoma
  Grenseveien 74
  0663 Oslo

  Pi. - Pe.07:00 - 17:00
  &#.10:00 - 14:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Ką gali pasiūlyti auto nuoma Osle?

Oslas yra Norvegijos sostinė, o miesto plotas – ypač didelis, todėl visą jį pamatyti daug lengviau važiuojant automobiliu. Automobilių nuoma Osle yra keliose skirtingose vietose (nuomos punktą taip pat galite rasti ir oro uoste), o tai patogu į miestą atvykstantiems lėktuvu. Visuose punktuose turėsite galimybę transporto priemonę grąžinti per 24 valandas, tai reiškia, kad kelionę galite baigti net vidury nakties. Sixt rent a car sudaro galimybę naudotis įvairių klasių automobiliais: Oslą ir pietvakarių Norvegiją galėsite pamatyti vairuodami lengvąjį automobilį, universalą, visureigį ar lengvąjį krovininį automobilį.

Nusprendę išsinuomoti automobilį Osle pamatysite daugiau

Oslas žymus ne vien tuo, kad yra Norvegijos sostinė. 2012 metais šis miestas gavo įvertinimą už geriausiai Europoje užtikrinamą gyvenimo kokybę. Šiuo metu sostinė itin sparčiai auga, o tam įtakos turi ir imigrantai bei turistai.

Mieste yra ne tik daug vietų, kur galite atsipalaiduoti, bet ir kultūros centrų – muziejų, parkų, galerijų. Viena įdomiausių vietų yra Vigelando skulptūrų parkas. Čia kasmet sulaukiama apie 1 mln. lankytojų, norinčių pamatyti daugiau nei 200 įvairių skulptūrų vienoje vietoje. Jei norite daugiau sužinoti apie vikingų karaliavimo amžius, tuomet Jums reikia apsilankyti jų laivų muziejuje, kuriame eksponuojami to laikmečio laivai. Kita įdomi vieta, taip pat sulaukianti daug svečių, yra Homenkoleno slidinėjimo muziejus ir bokštas. Slidinėjimas – labai svarbus sportas Norvegijai, todėl ir muziejuje yra sukaupta artefaktų, menančių net 4000 metų slidinėjimo istoriją.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas