Automobilių nuoma
Tromsoe
Žlugimas
Norvegija // Tromsoe
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Tromsoe: Sixt automobilio nuoma internetu

Pasirinkite Sixt rent a car automobilių nuomą Trumsėje ir savo viešbutį ar įspūdingiausias Norvegijos vietas pasiekite lengviau. Vokietijos įmonė „Sixt“ automobilių nuoma rūpinasi jau daugiau nei 100 metų, todėl per ilgus veiklos metus išvystė itin aukštą paslaugų kokybę ir dabar turi auto nuomos punktus net 105 – iose šalyse. Nuvykę į bet kurį nuomos punktą, arba naudodamiesi rezervacija internetu, galėsite pasirinkti būtent tą automobilio kategoriją, kuri geriausiai atitiks Jūsų kelionės tikslus. Pavyzdžiui, jei planuojate važiuoti ne miesto keliais, tuomet rinkitės visureigį, varomą keturiais ratais. Pasinaudokite proga išsinuomoti automobilį Trumsėje: taip galėsite aplankyti ne tik miestą, bet ir šalia esančias vietoves.

 
 • Tromsø Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Flyplassveien 31
  9016 Tromsoe

  Pi. - Pe.07:00 - 24:00
  &#.09:00 - 22:00
  Se.10:00 - 23:00
  Nedarbo diena10:00 - 21:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Tromsø

  Sixt Automobilių nuoma
  Skognesveien 2
  9016 Tromsø

  Pi. - Pe.07:00 - 16:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Pamatykite Norvegiją su Sixt rent a car

Naudotis auto nuoma – itin paprasta. Priklausomai nuo nuomos punkto, Jūs turėsite platų automobilių pasirinkimą: tai gali būti lengvieji automobiliai, universalai, visureigiai arba lengvieji krovininiai automobiliai. Jei norite patogiai pasiekti ne tik savo viešbutį, bet ir atokesnius šalies kampelius, apsilankykite viename iš „Sixt“ nuomos punktų. Trumsėje jų yra du: vienas jų yra pačiame mieste, o kitas – oro uoste. Nesvarbu, kurį punktą pasirinksite, į juos abu automobilį bus galima grąžinti bet kada per 24 valandas. Pasinaudokite automobilių nuoma Trumsėje – tai visai paprasta.

Kodėl verta išsinuomoti automobilį Trumsėje?

Septintas didžiausias Norvegijos miestas žymus savo statiniais: čia, lyginant su visa šiaurės Norvegija, yra didžiausias medinių namų skaičius. Seniausias jų mena net 1789 metus. Trumsė taip pat žinoma ir dėl čia gimusių muzikantų: iš šio miesto kilęs ne vienas žymus Norvegijos muzikantas ir grupė.

Atvykę į miestą būtinai nuvažiuokite prie fjordų. Jei Norvegijoje svečiuojatės pirmą kartą, tai bus reginys, atmintyje išliksiantis dar ilgai. Miestas įsikūręs Arktinio rato teritorijoje, todėl taip pat rekomenduojama aplankyti ir poliarinį muziejų. Šiame muziejuje sužinosite, kaip gyveno Norvegijos keliautojai, atradėjai, pamatysite ne tik jų kasdienybę, bet ir daugiau sužinosite apie įvairius jų atradimus.

Išvažiavę iš miesto nuomotu automobiliu, taip pat galėsite važiuoti ieškoti Šiaurės pašvaistės. Ji matoma ne visose vietose, todėl dažnai tenka ieškoti vietos, iš kurios ją stebėti geriausia. Su automobiliu tokias vietas rasti bus žymiai lengviau. Pamatykite įspūdingą Norvegijos gamtą ir leiskitės į nepamirštamus nuotykius kartu su patikimais įmonės „Sixt“ automobiliais.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas