Automobilių nuoma
Almere
Žlugimas
Nyderlandai // Almere
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Almere: Sixt automobilio nuoma internetu

Aplankykite vidurinę Nyderlandų dalį su Sixt rent a car automobilių nuoma Almerėje. Daugiau nei prieš šimtą metų Vokietijoje įkurta kompanija „Sixt“ specializuojasi aukštos kokybės transporto priemonių nuoma. Šiuo metu įmonės tinklas yra išplėstas net į 105 pasaulio šalis, tad nuvykę į jas rasite Jums tiksiančius automobilius. Auto nuoma – itin patogus būdas tiek keliaujant verslo reikalais, tiek norint praleisti laisvalaikį: taip galėsite nepriklausyti nuo viešojo transporto tvarkaraščių ir važiuoti, kada norite ir kur norite. Su nuomotu automobiliu taip pat bus daug lengviau pervežti turimą bagažą. Nedvejokite: išsinuomoti automobilį Almerėje galima ir internetu.

 
 • Almere

  Sixt Automobilių nuoma
  Spoordreef 20-38
  1315 GP Almere

  Pi. - Pe.08:00 - 19:00
  &#.08:00 - 13:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Almerė Jūsų laukia su Sixt rent a car

Nyderlandai garsėja savo dviračiais – jų šioje šalyje tūkstančiai. Sakoma, kad šalyje šių transporto priemonių yra daugiau negu pačių olandų. Deja, dviračiais transportuoti bagažą, nuvažiuoti didelį atstumą, vykti į tolimą miesto rajoną darganotu oru – yra labai sunku. Taigi, daug patogesnė išeitis keliautojams yra išsinuomoti automobilį. Tiesa, tam, kad galėtumėte vairuoti norimą automobilio tipą, svarbu žinoti, kaip veikia automobilių nuoma Almerėje. Atvykę į mieste esantį auto nuomos punktą, galėsite pasirinkti transporto priemonės kategoriją (bet ne patį modelį). Jums bus suteiktas pasirinkimas iš lengvųjų automobilių, universalų, kupė, visureigių, kabrioletų, lengvųjų krovininių automobilių. Jei vykstate verslo reikalais, tuomet rinkitės kabrioletą arba kupė: atvyksite į susitikimo vietą laiku ir sudarysite solidų įspūdį. Žinoma, jei vykstate pailsėti, tuomet tiks ir ekonomiškas lengvasis automobilis.

Išsinuomoti automobilį Almerėje reiškia komfortą

Neturėdami daug sausumos ploto, olandai sugalvojo, kaip praplėsti šalies teritoriją jūros sąskaita. Būtent tokiose, „naujose, iš jūros atkovotose“ Nyderlandų žemėse buvo įkurtas Almerės miestas. Almerė buvo pradėta statyti tik 1959 metais, todėl tai – gana naujas Nyderlandų miestas. Visgi, mieste galima rasti nemažai veiktos.

Viena labiausiai rekomenduojamų aplankyti vietų yra Osvardersplaseno parkas. Čia gyvena įvairių rūšių gyvūnai, o pats parkas yra laikomas vienu gražiausių gamtos rezervatų. Ši vieta patiks ir suaugusiesiems, ir vaikams. Jei vykstate į miestą norėdami atsipalaiduoti, tuomet užsukite į termo vonių SPA centrą. Šios terminės vonios atpalaiduos, suteiks energijos ir padės pasiruošti likusiai kelionei. Jeigu mėgstate gamtą, važiuokite tiesiai į Almerderstrando paplūdimį. Visas šias vietas daug greičiau pamatysite važiuodami nuomotu automobiliu.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas