Automobilių nuoma
Den Haag
Žlugimas
Nyderlandai // Den Haag
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Den Haag: Sixt automobilio nuoma internetu

Nepraleiskite progos pasinaudoti Sixt rent a car automobilių nuoma Hagoje (Nyderlandai): patogus keliavimo būdas, jokių kamščių viešajame transporte ir maršrutas pagal Jūsų norus. Automobilių nuomos įmonė „Sixt“ savo veiklą pradėjo 1912 metais ir iki šiol klientams teikia tik aukšto lygio paslaugas. Šiuo metu jų nuomos punktų galima rasti 105 – iose šalyse. Nesvarbu, į kurį atvyksite, tvarka beveik visuose vienoda: kompanija suteikia teisę klientams rinktis norimą automobilio kategoriją. Galimybė išsinuomoti automobilį Hagoje – Jūsų šansas lengvai pažinti miestą ir apylinkes.

 
 • Haga Centrine traukiniu stotis

  Sixt Automobilių nuoma
  Anna van Buerenplein 13
  2595 DA Den Haag

  Pi. - Pe.08:00 - 19:00
  &#. - Se.09:00 - 13:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Aplankykite Hagą naudodamiesi auto nuoma

Haga – gana didelis miestas ir jame rasite įmonės „Sixt rent a car“ nuomos punktą. Atvykę čia, galėsite pasirinkti iš įvairių automobilių kategorijų: lengvųjų (paprastų ir krovininių) automobilių, universalų, kabrioletų, visureigių. Automobilio tipą turėtumėte rinktis pagal poreikį. Pavyzdžiui, jei norite keliauti prabangiai, tuomet tam tiks kabrioletas. Nyderlandai – perspektyvi šalis verslo prasme ir nuostabios kultūros pavyzdys, kurį bent kartą gyvenime verta aplankyti. Nieko nelaukite ir patys tuo įsitikinkite. Jei rezervavote automobilį internetu, jo paėmimas iš nuomos punkto galimas bet kokiu paros metu.

Ką pamatyti naudojantis automobilių nuoma Hagoje?

Trečias pagal dydį Nyderlandų miestas turistus pritraukia ne tik savo įspūdingais statiniais, bet ir ypatingu politiniu statusu: Hagoje renkasi Nyderlandų parlamentas bei Jungtinės Tautos. Haga dar vadinama ir teismų miestu.

Daugiausiai fotografuojamas pastatas Hagoje yra taikos rūmai. Čia įsikūręs tarptautinis teisingumo ir nuolatinis arbitražo teismai. Netoli rūmų įėjimo taip pat dega ir amžinoji ugnis. Jei domitės menu, tuomet rekomenduojama užsukti į Ešerio muziejų. Nyderlandai yra ne vieno žymaus menininko gimtinė, vienas jų yra M. C. Ešeris, kurio darbai žinomi dėl sukuriamų iliuzijų. Jei patinka iliuzijos, tuomet reikėtų užvažiuoti pamatyti Mesdago panoramą: tai 360 laipsnių tapytas kūrinys, kurį galite apžiūrėti stovėdami jo viduryje.

Nusprendę išsinuomoti automobilį Hagoje, taip pat galėsite aplankyti 11 km ilgio paplūdimį: jame smagiai praleisite popietę mėgaudamiesi įvairiomis vandens sporto pramogomis arba tiesiog ramiai besišnekučiuodami su draugų kompanija.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas