Automobilių nuoma
Hoofddorp
Žlugimas
Nyderlandai // Hoofddorp
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Hoofddorp: Sixt automobilio nuoma internetu

Pasirinkite kelionės pagalbininką – Sixt rent a car automobilių nuomą Hofdorpe. Čia veikianti įmonė „Sixt“ patirtį kaupia jau daugiau nei 100 metų, tai reiškia, kad suteikiamos paslaugos yra ypač aukštos kokybės. Net 105 pasaulio šalys skirtinguose savo miestuose leido įkurti auto nuomos punktus. Hofdorpe – ne išimtis. Čia, kaip ir kituose punktuose, klientams suteikiama galimybė patiems rinktis norimą automobilio tipą ir taip kelionę paversti patogesne. Taigi, pasinaudoję galimybe išsinuomoti automobilį Hofdorpe ruoškitės atostogauti arba vykite į verslo kelionę.

 
 • Hoofddorp

  Sixt Automobilių nuoma
  Kruisweg 791
  2132 NG Hoofddorp

  Pi. - Pe.08:00 - 19:00
  &#.08:00 - 13:00
  Se.08:00 - 12:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Ką gali pasiūlyti auto nuoma?

Nepaisant to, kad Nyderlandai laikomi dviračių šalimi, keliauti bus daug patogiau nuomotu automobiliu. Jei atvykote į Sixt rent a car nuomos punktą nerezervavę automobilio internetu, vietoje rinkitės, kokį transporto priemonės tipą norite vairuoti. Pasirinkimas – gana įvairus: iš nuomos punkto galėsite išvažiuoti lengvuoju (paprastu ar krovininiu) automobiliu, keturiais ratais varomu visureigiu, universalu, kabrioletu. Pastarasis itin naudingas, jei Hofdorpas yra Jūsų verslo kelionės tikslas. Hofdorpo nuomos punkte taip pat galimas automobilio paėmimas ir grąžinimas bet kokiu paros metu (net jeigu pats punktas ir nedirba).

Išsinuomoti automobilį Hofdorpe – verta

Nyderlandai - šalis neturinti daug sausumos ploto, tačiau dėka tautos sumanumo nemažai žemių olandai susigrąžino iš jūros bei ežerų. Hofdorpas yra vienas iš daugelio miestų, pastatytų ant tokio paviršiaus. Miesto pavadinimas išvertus iš olandų kalbos reiškia „pagrindinis kaimas“. Nors tai yra gana naujas miestas (pastatytas 1853 m.), jame tikrai rasite, ką pamatyti.

Jei norite daugiau sužinoti apie regiono istoriją, verta apsilankyti Harlemermero muziejuje. Čia sužinosite, kaip buvo nusausintas ir paverstas gyvenamąja vieta vietinis ežeras. Šiame regione liko dar keli įspūdingi vandens telkiniai, todėl išsinuomoję mašiną, vykite jų apžiūrėti. Automobilių nuoma Hofdorpe patogi dar ir dėl to, kad visai lengvai pasieksite kaimyninį Harlemo miestą.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas