Automobilių nuoma
Maastricht Aachen Oro uostas
Žlugimas
Nyderlandai // Maastricht // Maastricht Aachen Oro uostas
Pakeisti asmeninius duomenis

Nuomojamas automobilis Maastricht Aachen Oro uostas: Sixt automobilių nuoma

Punkto duomenys
Adresas: Vliegveldweg 120 A
  6199 AD Maastricht NL +31-433101737
 
Nuomos punkto tipas: oro uostas
GDS – kodas: MST
Darbo valandos
Pi. - Pe.08:00 - 19:00
&#.08:00 - 13:00
 
 Grąžinimas 24 val. per parą

Jei vykstate į Limburgo provincijos sostinę, nusileidus lėktuvui geriausia pasinaudoti Sixt automobilių nuoma Mastrichto Acheno oro uoste. Įmonė Sixt rent a car įkurta 1912 m. ir nuo pat veiklos pradžios stengiasi užtikrinti patogumą savo klientams. Šiuo metu įmonės nuomos punktus rasite daugiau nei 100 šalių. Sixt paslaugos padeda keliautojams pažinti svetimas šalis bei vietoves nuomotais automobiliais. Ne išimtis ir Nyderlandai – atvykę į skirtingus miestus ir oro uostus, rasite Sixt rent a car nuomos punktus. Jeigu norėsite išsinuomoti automobilį Mastrichto Acheno oro uoste, galėsite rinktis iš kelių tipų – lengvųjų automobilių ir universalų. Ekonomiški nuomoti automobiliai leis greitai ir lengvai aplankyti visas norimas Mastrichto ir jo apylinkių vietoves.

Mastrichto Acheno oro uostas laukia Jūsų

Mastrichto – Acheno oro uostas (MST), įsikūręs Beko provincijoje, žinomas dėl dažnai skraidinamų krovinių. Oro uostas turi du pavadinimus. Nors jis arčiau Nyderlanduose esančio Mastrichto (9 km), atvykus į šį oro uostą galima lengvai pasiekti ir Vokietijoje esantį Acheną (28 km). Pats oro uostas buvo įkurtas prieš Antrąjį pasaulinį karą ir kaip dauguma tuo metu atidarytų oro uostų buvo naudojamas kaip karinė bazė. Šiuo metu jis daugiausia naudojamas civiliams skraidinti ir įvairiems siuntiniams siųsti. Žmones šis oro uostas skraidina daugiausia į Prancūziją, Ispaniją ir Lenkiją. Jei atskridote lėktuvu ir norite pasiekti miestą, galite išsinuomoti automobilį Mastrichto Acheno oro uoste. Tai padarę, pasukite į A2 greitkelį.

Aplankykite miestą pasinaudoję auto nuoma Mastrichte

Mastrichtas išaugo iš romėnų gyvenvietės, todėl nestebina, kad mieste išlikę labai daug istorinių paminklų. Miesto istorinių ir kultūrinių paminklų skaičių pralenkia tik Amsterdamas. Tai labai svarbus istorinis miestas – jame buvo pasirašyta Mastrichto sutartis, atsirado Europos Sąjungos ir euro užuomazgos. Šis miestas labai patiks istorijos entuziastams, ypač tiems, kurie gilinasi į Europos teisinę istoriją.

Naudodamiesi automobilių nuoma Mastrichto Acheno oro uoste nepamirškite apžiūrėti Šv. Petro forto, kuriame vyko ne viena apgultis. Tai vienas žymiausių Mastrichto fortų ir jo tikrai negalima aplenkti vykstant į šį miestą. Atvykę, galite skirti daug laiko pasivažinėti – mieste yra ne vienas įdomus objektas.

 

Automobilio nuomos punkto duomenys

Darbo valandos

Pi. - Pe.08:00 - 19:00
&#.08:00 - 13:00

Kontaktai ir radinių biuras

SIXT nuomos punktas Maastricht Aachen Oro uostas MST Vliegveldweg 120 A 6199 AD Maastricht 50.915345, 5.768981 +31-433101737

SIXT nuomos punktas Maastricht Aachen Oro uostas MST

Vliegveldweg 120 A
6199 AD Maastricht
 
Telefono Nr. +31-433101737

Tokiu laiku punktas nedirba

Automobilio paėmimas/grą¸inimas galimas ir nedarbo metu.. Automobilio paėmimas/grą¸inimas galimas ir nedarbo metu..

Automobilio nuomos paslaugos šiame nuomos punkte

  • Lengvieji automobiliai ir universalai
  • Grąžinimas 24 val. per parą

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas