Automobilių nuoma
Utrecht
Žlugimas
Nyderlandai // Utrecht
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Utrecht: Sixt automobilio nuoma internetu

Vykdami į Nyderlandus, nepraleiskite progos pasinaudoti Sixt rent a car automobilių nuoma Utrechte. Nyderlandai yra viena iš daugelio pasaulio šalių, kurioje veikia automobilių nuomos „Sixt“ padalinys, besirūpinantis keliautojų šiame mieste poreikiais. Šiuo metu tokių punktų galima rasti net 105-iose šalyse ir Nyderlandai taip pat patenka į šį sąrašą. Kompanijos veikimo principas yra paprastas: Jūs užsisakote norimą automobilio tipą ir vos gavę transporto priemonę galite tęsti savo kelionę. Šia veikla įmonė „Sixt“ užsiima jau nuo 1912 metų. Vokietijoje įkurta ji veikia iki šių dienų. Populiarumą pasiekti kompanijai padėjo atsakingas darbas, nauji automobiliai, ir darbuotojų pagalba klientams, siekiant rasti jiems tinkantį transportą. Tad ruošdamiesi keliauti po Nyderlandus, pasirinkite išsinuomoti automobilį Utrechte.

 
 • Utrecht

  Sixt Automobilių nuoma
  Hoog Catharijnepassage 5B
  3511 WP Utrecht

  Pi. - &#.08:00 - 20:00
  Se.09:00 - 18:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Sixt rent a car auto nuoma Utrechte

Nors Utrechtas yra gana didelis Nyderlandų miestas, jame šiuo metu yra tik vienas įmonės „Sixt“ automobilių nuomos punktas. Tačiau jame galima rasti įvairių klasių automobilius, kuriais po šalį keliauti bus patogu tiek verslo, tiek poilsiniais tikslais. Pavyzdžiui, jei norite lengvos ir įprastos kelionės, rinkitės lengvuosius automobilius ar universalus. Jie puikiai tinka tada, kai transportas Jums reikalingas tik nuvykti iš vienos vietos į kitą, kitaip tariant, tik pasiekti viešbutį. Jei ketinate vykti į verslo susitikimą, išsinuomoti automobilį Utrechte taip pat verta, tiesa tokiu atveju patariama rinktis kupė ar kabrioletus. Tokiu būdu sukursite solidų pirmą įspūdį. Utrechto nuomos punkte taip pat galite išsinuomoti visureigį ar lengvąjį krovininį automobilį.

Utrechtas ir jo įžymybės

Nyderlandai labiausiai garsėja dėl šalies sausumos lygio – jis beveik lygus su jūra, dėl to dažnai olandams tenka atkovoti žemes. Utrechtas - ketvirtas pagal dydį Nyderlandų miestas taip pat virš jūros pakilęs vos 5 m. Šis miestas buvo itin svarbus Olandijos aukso amžiaus laikais, tad pasinaudoję automobilių nuoma Utrechte galėsite pamatyti daug to meto pastatų.

Jei žavitės istorija, pirmasis statinys, kurį Jums verta pamatyti yra rotušės bokštas, statytas dar 1321 metais. Jo aukštis yra 112 metrų, tad užlipę į patį viršų, Jums prieš akis atsivers nuostabi Utrechto miesto panorama. Jei atvykstate į šį miestą su vaikais, tuomet būtinai aplankykite traukinių muziejų. Jame ne tik atkurtos senovinės Nyderlandų geležinkelio stotys, bet yra ir speciali vaikų žaidimų aikštelė, kur jie apie traukinius galės mokytis kur kas smagesniais būdais. Turėdami automobilį, nepraleiskite progos pasivažinėti ir apžiūrėti Utrechto kanalus, kurie driekiasi per visą miestą.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas