Automobilių nuoma
Kittilae
Žlugimas
Suomija // Kittilae
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Kittilae: Sixt automobilio nuoma internetu

Pamatykite viską, ką Jums gali pasiūlyti šiaurinė Suomija, naudodamiesi Sixt rent a car automobilių nuoma Kitilėje. Vokietijos kompanija „SIXT“ auto nuoma užsiima nuo 1912 metų: jau daugiau kaip šimtmetį rūpinamasi, kad turistai ar čia atvykstantys verslininkai šalyje keliautų tik jiems patogiu transportu. Šiuo metu įmonės tinkle jau 105 – ios valstybės iš įvairių pasaulio vietų. Keliaukite patogiai nuomotu automobiliu, nepriklausydami nuo viešojo transporto tvarkaraščių, pasirinkę norimą maršrutą ir pamatykite tik tuos objektus, kurie įdomūs Jums. Nusprendę išsinuomoti automobilį Kitilėje mėgaukitės ramia, patogia kelione šiaurinėje Suomijos dalyje.

 
 • Kitiles Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Levintie 259
  99101 Kittilä

  Pi. - Se.08:00 - 22:00
  Nedarbo diena08:00 - 22:00

  Paėmimas 24 val. per parą
  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Kaip naudotis automobilių nuoma Kitilėje?

Kitilė turi tik vieną Sixt rent a car nuomos punktą, kuriame galite pasirinkti Jums labiausiai patinkantį automobilio tipą. Tai gali būti ne tik įprastas lengvasis automobilis ar universalas: Jūs galite pasirinkti prabangų kupė ar kabrioletą, jei vykstate į darbo susitikimą. Kita galimybė: patikimas, keturiais ratais varomas visureigis, kuriuo bus patogu važiuoti net užmiesčio keliais. Jei atsivežate daug bagažo, ir svarbu, kad jis kelionės tikslą pasiektų saugiai, pasirinkite lengvąjį krovininį automobilį. Kai planuosite išsinuomoti automobilį Kitilėje, prisiminkite, kad transporto priemonių paėmimas ir grąžinimas punkte galimas bet kuriuo paros metu.

Apkeliaukite šiaurinę Suomiją šiuolaikiškai

Nedidelis vasaros kurortas Kitilė buvo įkurta Šiaurės poliaratyje, Laplandijos regione. Tad suomiai ir kitų šalių turistai į šį miestą daugiausia atvyksta slidinėti. Jei ši žiemos pramoga ir Jums prie širdies, būtinai tai išbandykite Kitilėje. Miestas žymus ir tuo, kad čia buvo užfiksuota žemiausia temperatūra visoje Suomijoje – net -51°C. Tai įvyko 1999 metais.

Jei slidinėti nepatinka, nuvažiuokite į sniego kaimą. Tai viena įdomiausių Kitilės vietų, kurioje galite pamatyti šiaurės pašvaistę, ledo rūmus. Šiame kaimelyje, viskas padaryta iš sniego arba ledo: čia taip pat yra didžiausias ledo viešbutis pasaulyje. Tai įspūdingas, dėmesio vertas statinys. Žinoma, pasigrožėkite gamta – ji Suomijoje viena unikaliausių. Išbandykite elnių, haskių traukiamas slides. Jei norite tiesiog atsipalaiduoti, pasivažinėkite po miesto apylinkes: vasarą čia žaliuoja miškai. Kai kuriose vietose galite rasti ir griuvėsių, tačiau reikės pavažiuoti 11 km už Kitilės miesto.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Excellent customer service