Automobilių nuoma
Vaasa
Žlugimas
Suomija // Vaasa
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Vaasa: Sixt automobilio nuoma internetu

Lengviau aplankysite vakarinę Suomijos dalį, jei pasirinksite Sixt rent a car automobilių nuomą Vazoje. Transporto nuomos paslaugas įmonė pradėjo teikti 1912 metais, todėl turi daugiau nei 100 metų patirtį. Galimybė keliauti patinkančiu transportu reiškia, kad reikiamas vietas pasieksite kur kas greičiau, be to išvykos metu jausite visišką komfortą. Tokia paslauga yra teikiama net 105 – iose pasaulio valstybėse, tarp kurių ir Suomija. Pasirinkę auto nuomą Vazoje, galėsite nesijaudinti dėl viešojo transporto tvarkaraščių: patys nusistatykite norimą maršrutą ir objektus. Visa, ką Jums reikia padaryti norint lengvai keliauti Suomijoje, yra išsinuomoti automobilį Vazoje.

 
 • Vasa Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Lentokentaentie
  65380 Vaasa

  Pi. - Pe.08:00 - 21:00

  Paėmimas 24 val. per parą
  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Vasa Traukiniu stotis

  Sixt Automobilių nuoma
  Ratakatu 13
  65100 Vaasa

  Pi. - Se.07:00 - 22:00
  Nedarbo diena07:00 - 22:00

  Paėmimas 24 val. per parą
  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Patogi automobilių nuoma Vazoje

Nors Vaza yra Pohjanmos regiono sostinė, šiuo metu mieste yra tik vienas Sixt rent a car nuomos punktas. Tačiau tai nesumažina jo naudos: galite pasirinkti Jums patinkantį automobilio tipą ir juo tęsti kelionę. Jūs galite rinktis iš keturių transporto priemonių tipų: tai lengvieji automobiliai, universalai, visureigiai, kupė, kabrioletai, lengvieji krovininiai automobiliai. Pasirinkite tipą pagal poreikius: pavyzdžiui, jei ketinate tyrinėti Vazos užmiestį, gamtą, geriau važiuoti visureigiu nei kabrioletu. Šį palikite oficialiems renginiams, susitikimams. Žinoma, jei laukia paprasta atostogų kelionė, tuomet taip pat verta išsinuomoti automobilį Vazoje – per trumpesnį laiką spėsite daugiau visko pamatyti.

Aplankykite miestą nuomotu automobiliu

Dar vienas švedų įkurtas miestas – Vaza, net kelis kartus keitė savo pavadinimą: iš pradžių buvo vadinamas Mustasariu, vėliau buvo vadinamas Nikolaistadu. Suomiškasis pavadinimo variantas buvo įteisintas tik 1930 metais: tada suomių čia apsigyveno daugiau nei švedų. Dabar miestas žinomas kaip daugiausiai saulės sulaukiantis miestas Suomijos teritorijoje.

Važiuodami nuomotu automobiliu galėsite lengvai pamatyti visą vakarinę Suomiją. Tai paranku, norintiems geriau pažinti šalį ir jos gamtą. Tačiau, jei norite daugiau išsiaiškinti apie šalies istoriją, užsukite į bent vieną muziejų. Pavyzdžiui, Pohjanmos muziejuje yra surinkta didelė vietinių to regiono eksponatų kolekcija. Mieste taip pat yra transporto, jūros, meno muziejai: galite būti tikri, kad muziejuose rasite, ką veikti. Jei atvyksite į miestą vasarą, pasilikite pamatyti kasmet vykstančio chorų festivalių.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas