Automobilių nuoma
Karlshamn
Žlugimas
Svedija // Karlshamn
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Karlshamn: Sixt automobilio nuoma internetu

Vykstate į Švediją? Tuomet pasinaudokite Sixt rent a car automobilių nuoma Karlshamne. Kodėl verta naudotis šiomis paslaugomis? Su auto nuoma Jūs galėsite greičiau aplankyti reikiamas vietas, t. y. galėsite nesirūpinti dėl viešojo transporto. Patys galėsite susidaryti maršrutą ir sekti juo, pamatyti tik norimas vietas. Vokietijos lengvųjų automobilių nuomos kompanija šias paslaugas siūlo jau nuo 1912 metų. Šiuo metu paslaugomis galima pasinaudoti net 105 – iose šalyse, o tai ypač palengvina keliavimą užsienyje. Jei tik turite galimybę, ryžkitės išsinuomoti automobilį Karlshamne – kelionė tikrai taps lengvesnė.

 
 • Karlshamn/Best Western Hotel

  Sixt Automobilių nuoma
  Jannebergsvägen 2
  374 32 Karlshamn

  Pi. - Pe.07:00 - 18:00
  &#. - Se.09:00 - 18:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Pasinaudokite automobilių nuoma Karlshamne

Karshamnas šiuo metu turi tik vieną Sixt rent a car automobilių nuomos punktą. Būtinai prieš atvykdami pasitikrinkite jo buvimo vietą, o tuomet jau galėsite pasirinkti norimą automobilio tipą. Pasitikrinkite ir punkto veikimo laiką, kad galėtumėte laiku grąžinti transporto priemonę. Kokį automobilio tipą galite pasirinkti? Šiuo metu nuomos punkte yra siūlomi keturi tipai: pirmasis – tai lengvieji automobiliai ar universalai. Norite savo kelionės tikslą pasiekti atrodydami prabangiau? Tuomet punkte galite pasirinkti kupė ar kabrioletus. Taip pat klientai gali rinktis keturiais ratais varomus visureigius ar lengvuosius krovininius automobilius. Nusprendę išsinuomoti automobilį Karlshamne, pamatysite kitokią, unikalią Švediją.

Aplankykite šalį nuomotu automobiliu

Karlshamnas – nedidelis miestelis Švedijos pietuose. Jis buvo įkurtas vieno iš Švedijos karalių iniciatyva, suvokus jo strateginę vietą. Dėl to pavadinimas ir reiškia „Karolio uostas“ – jis taip buvo pavadintas pagerbiant Švedijos karalių Karolį X Gustavą.

Todėl atvykę į Karlshamną, būtinai aplankykite jo uostą. Netoli stovės ir Emigrantų monumentas (Karlas ir Kristina), skirtas švedams, išvykusiems į Jungtines Amerikos Valstijas. Skulptūra yra visai prie pat jūros ir todėl vienas iš skulptūroje vaizduojamų žmonių (Karlas) žiūri tiesiai į vandenį, tarsi žvelgdamas į savo ateitį. Daugiau apie tai galite sužinoti miesto muziejuje.

Jei į miestą atvykstate su vaikais, būtinai nuvykite į Kreativum mokslo centrą, kur Jūs ir vaikai galėsite daugiau sužinoti apie įvairius mokslo dėsnius.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Nepriekaištingas klientų aptarnavimas 24/7