Automobilių nuoma
Ronneby
Žlugimas
Svedija // Ronneby
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Ronneby: Sixt automobilio nuoma internetu

SIXT automobilių nuoma Ronebyje – pradėkite kelionę patogiai! Atraskite SIXT RENT A CAR teikiamą kelionės komfortą ir iškeiskite nepatogias išvykas į malonų važiavimą. Nauji automobiliai ir itin kokybiškas paslaugų teikimas – tai išskirtinė „Sixt“ vizitinė kortelė. Ilgametis darbas tobulėjimo link ir bendradarbiavimas su BMW koncernu leido ištobulinti teikiamas paslaugas ir įminti mįslę, ko reikia klientui. Šiandien išsinuomoti automobilį Ronebyje renkasi ne tik keliautojai, bet ir vietiniai. Tai patogus būdas apžiūrėti miestą ir jo apylinkes. Rinkitės iš lengvųjų, universalų, kupė, kabrioletų, visureigių ar lengvųjų krovininių automobilių. Nuspręskite su kokia automobilio klase keliaudami jausitės patogiausiai ir pasinaudoję auto nuoma Ronebyje pradėkite savo kelionę. Keliaukite po Švediją neribodami savęs, nes kilometražas neturi limitų – tegul nuotykiai prasideda!

 
 • Ronneby Airport

  Sixt Automobilių nuoma
  Bredåkravägen 26
  37292 Ronneby

  Pi. - Se.07:00 - 18:00
  Nedarbo diena07:00 - 18:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Automobilių nuoma Ronebyje

Ronebis – tai nedidelis Švedijos miestelis, todėl automobilių nuoma čia praverčia, mat aplankyti apylinkes ir pasigrožėti kvapą gniaužiančia skandinaviška gamta tokiu būdu yra žymiai paprasčiau. Išsinuomoti automobilį Ronebyje visai nesunku, tą galite padaryti užsukę į SIXT RENT A CAR punktą. Malonus aptarnavimas ir greita automobilio nuoma padės Jums leistis į kelią nedelsiant. Jeigu bijote paklysti, užsisakykite papildomą GPS navigatoriaus paslaugą ir keliaukite užtikrintai. Mėgstate keliauti su vaikais? „Sixt“ pasirūpino ir jais: prireikus įmontuosime pasirinktoje mašinoje Jūsų vaikui pritaikytą vaikišką kėdutę. Keliaukite, atraskite ir patirkite naujus įspūdžius!

Ronebis – ramybės oazė

Tie, kas pavargo nuo miesto triukšmo, tikrai susižavės Ronebio ramuma ir aplink tvyrančia žaluma. Lankantis čia nuvykite iki Ronebio Brunnspak. Tai nuostabus, didelis parkas, suteikiantis galimybę pabūti gamtos apsuptyje ir maloniai praleisti laiką su draugais ar šeima. Norintiems patirti naujų įspūdžių, siūlome nuplaukti iki šalia esančios nedidelės salos, vadinamos Tjaro Naturreservat. Pasivaikščiokite po miestelį ir pamatykite kitokią Švediją. Paragaukite vietinių patiekalų ir pajauskite harmoningą šio miestelio atmosferą. „Sixt“ – nauji potyriai ir netikėti atradimai Skandinavijoje. Išbandykite jau dabar!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Nepriekaištingas klientų aptarnavimas 24/7