Automobilių nuoma
Basel
Žlugimas
Sveicarija // Basel
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Basel: Sixt automobilio nuoma internetu

Jei norite geriau ištirti Šveicariją, būtinai pasinaudokite Sixt rent a car automobilių nuoma Bazelyje. Daugiau nei 100 metų veikianti įmonė rūpinasi keliautojais, todėl siūlo pasirinkti automobilio tipą, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Jei Bazelis – verslo susitikimų vieta, kodėl gi į susitikimą neatvažiavus kabrioletu ar kupė? Juk taip galėsite iš karto sudaryti prabangų pirmą įspūdį. Šios formos auto nuoma nuo pat įkūrimo Vokietijoje greitai tapo gana populiari, todėl ir įmonės tinklas išsiplėtė iki 105 – ių pasaulio šalių. Taigi, tai reiškia, kad Jūs ne tik galite lengvai išsinuomoti automobilį Bazelyje, tai galite padaryti ir kituose miestuose, kitose šalyse pasinaudokite proga palengvinti savo kelionę – naudokitės nuomotu automobiliu.

 
 • Bazelio Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Euroairport
  4030 Basel

  Pi. - Pe.07:00 - 23:00
  &#.07:30 - 22:00
  Se.08:30 - 23:00
  Nedarbo diena08:30 - 23:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Bazelio Bad Traukiniu stotis

  Sixt Automobilių nuoma
  Schwarzwaldallee 242
  4058 Basel

  Pi. - Pe.07:30 - 18:30
  &#.07:30 - 14:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Išbandykite automobilių nuomą Bazelyje

Keliaujate į Bazelį? Čia veikia net du Sixt rent a car nuomos punktai, kuriuose galite pasirinkti norimo tipo automobilį. Prieš atvykdami ar jau grąžindami automobilį į punktą, pasitikrinkite jo veikimo laiką. Šiuose nuomos punktuose yra palankios keliautojams sąlygos – galėsite grąžinti automobilį bet kokiu paros metu. Tai reiškia, kad Jūs galėsite keliauti net iki vidurio nakties ir tada parvaryti automobilį kad ir 3 valandą ryto, jei Jums taip patinka. Nuomojamus transporto priemonių tipus galite matyti išvardytus prie kiekvieno punkto. Juos rinkitės pagal savo kelionės pobūdį. Pavyzdžiui, jei vykstate į paprastą atostogų kelionę, kodėl gi nevažiavus lengvuoju automobiliu ar universalu? Pasiekti įvairius lankytinus objektus bus daug lengviau, jei važiuosite nuomota transporto priemone, o ne autobusu.

Ką pamatyti nusprendus išsinuomoti automobilį Bazelyje?

Šalia Reino upės įkurtas Bazelis yra trečias labiausiai apgyvendintas Šveicarijos miestas. Jis yra prie pat sienų su Vokietija ir Prancūzija, todėl miestas laikomas tarptautiniu. Šveicarija turbūt geriausiai žinoma dėl savo politinio neutralumo: šis miestas buvo ne kartą tapęs prieglobsčiu žymiems asmenims (pavyzdžiui, rašytojui Hermanui Hesei).

Būtinai aplankykite Bazelio senamiestį: kai kurie jo pastatai išlikę nuo XV amžiaus. Pagrindinis senamiesčio pastatas yra rotušė ir turgaus aikštė. Rotušė iš karto išsiskiria, nes yra sodrios raudonos spalvos. Nepraleiskite progos aplankyti viename žymiausių Europos muziejų – Meno muziejuje (Kunstmuseum Basel). Čia sukaupti geriausių Šveicarijos dailininkų darbai.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Excellent customer service