Automobilių nuoma
Geneve
Žlugimas
Sveicarija // Geneve
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Geneve: Sixt automobilio nuoma internetu

Apkeliaukite Šveicariją lengviau, naudodamiesi Sixt rent a car automobilių nuoma Ženevoje. Galėsite pasiekti ir kitus miestus, jei važiuosite nuomotu automobiliu. Transporto priemonę nuomotis galite iš įmonės, turinčios daugiau nei 100 metų patirtį: kompanija „SIXT“ buvo įkurta 1912 metais Vokietijoje. Dabar nuomoti transportą iš įmonės punktų galima net 105 – iose pasaulio šalyse. Visose šalyse atstovybės veikia panašiai: Jūs galite pasirinkti norimą automobilio tipą, o ne pačią transporto priemonę. Nusprendus išsinuomoti automobilį Ženevoje, galite lengviau tęsti savo kelionę, pamatyti daug lankytinų objektų ir geriau pažinti šalį.

 
 • Zenevos (Genf) Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Desk Arrival Hall, C.P.781
  1215 Genève

  Pi. - Se.07:00 - 23:30
  Nedarbo diena07:00 - 23:30

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Genève (Genf) Ville

  Sixt Automobilių nuoma
  Rue de Monthoux 2
  1201 Geneve

  Pi. - Pe.07:30 - 19:00
  &#.07:30 - 14:00
  Se.08:00 - 12:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Zenevos (Genf) Vernier

  Sixt Automobilių nuoma
  Route de Vernier 138
  1214 Vernier

  Pi. - Pe.08:00 - 18:30
  &#.08:00 - 12:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji krovininiai automobiliai

Pasirinkite auto nuomą Ženevoje

Mieste yra trys Sixt rent a car nuomos punktai. Visuose jų galima automobilį grąžinti 24 valandas per parą: tai reiškia, kad galėsite pamatyti Ženevą naktį ir nesirūpinti, kelintą valandą pabaigti kelionę. Kaip buvo ir minėta, kiekviename punkte galite pasirinkti Jums geriausiai tinkantį automobilio tipą: tai gali būti ir lengvieji automobiliai, universalai, kurie tiks norintiems tiesiog pasivažinėti, keliauti patogiai. Jei norite Šveicariją apvažiuoti prabangiai, tuomet Jums rekomenduojama tai daryti už kabrioleto vairo. Žinoma, norintys pasivažinėti užmiestyje turėtų rinktis visureigius, nes šie labiau pritaikyti sunkiai pravažiuojamiems, vingiuotiems keliams nei universalai. Jei reikia pagalbos naudojantis automobilių nuoma Ženevoje, kreipkitės į mūsų specialistus.

Ką veikti pasirinkus išsinuomoti automobilį Ženevoje?

<p>Miestas priklauso prancūziškai kalbančiai Šveicarijos daliai. Jis laikomas ne tik globaliu, bet ir tarptautiniu finansų, diplomatijos centru: būtent čia yra ne vienos tarptautinės organizacijos būstinė. Tarp jų – Raudonasis Kryžius, Jungtinės tautos. 2011 metais Ženeva buvo išrinkta penktu brangiausiu pasaulio miestu, būdami jame leiskitės pasimėgauti nuostabiu šios valstybės ritmu.

Važiuodami nuomotu automobiliu, nepamirškite sustoti senamiestyje. Čia galėsite pamatyti Šv. Petro katedrą, pasigrožėti viduramžių architektūra. Vienas iš dėmesio vertų objektų – „vandens raketa“. Tai fontanas Ženevos ežero viduryje, kurio srovė pasiekia 140 m aukštį. Visa tai galite stebėti ir užkopę ant Salevo kalno. Žinoma, aplankykite ir miesto muziejus. Dėl miesto svarbos, tarptautiškumo jų čia itin gausu. Vienas įdomiausių – tarptautinis raudonojo kryžiaus muziejus, kuriame galėsite daugiau sužinoti apie organizacijos darbus.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas