Automobilių nuoma
Zürich
Žlugimas
Sveicarija // Zürich
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Zürich: Sixt automobilio nuoma internetu

Šveicarijos šiaurinę dalį pamatysite iš labai arti – naudokitės Sixt rent a car automobilių nuoma Ciuriche. Įmonės nuomos punktai veikia ne tik šiame mieste ar šalyje, bet ir dar 104 – iose kitose pasaulio valstybėse. Tarptautinė kompanija „SIXT“ veiklą vykdo jau daugiau nei 100 metų – ji buvo įkurta 1912 metais Vokietijoje. Nuo pat tų metų, įmonė rūpinasi, kad visi galėtų patogiai keliauti svetimoje šalyje. Suteikiama galimybė patiems klientams pasirinkti labiausiai patinkantį ir patogų automobilio tipą. Naudojantis auto nuoma Jums nereikės rūpintis dėl miesto viešojo transporto tvarkaraščių, ieškoti, kur nusipirkti bilietus. Nusprendę išsinuomoti automobilį Ciuriche, patys nusistatysite maršrutą ir važiuosite Jums tinkančiu metu. Pažinkite Šveicariją Jūsų pageidaujamomis sąlygomis.

 
 • Ciuricho Oro uostas (Kloteno)

  Sixt Automobilių nuoma
  Parking 3
  8060 Zürich

  Pi. - Se.06:00 - 23:30
  Nedarbo diena06:00 - 23:30

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Ciurichas

  Sixt Automobilių nuoma
  Pfingstweidstr. 3
  8005 Zürich

  Pi. - Pe.07:00 - 19:00
  &#.07:00 - 14:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Schlieren

  Sixt Automobilių nuoma
  Südstrasse 1
  8952 Schlieren, Zürich

  Pi. - Pe.07:00 - 19:00
  &#.07:00 - 14:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Rinktis automobilių nuomą Ciuriche verta dėl kelių priežasčių

Ciurichas yra didelis miestas, iš jo patogu vykti į kitas Šveicarijos vietoves, todėl ir Sixt rent a car nuomos punktų čia net trys. Visuose juose leidžiama transporto priemonę grąžinti bet kokiu Jums tinkančiu metu. Tai reiškia, kad galite keliauti ir į atstovybės automobilių stovėjimo aikštelę mašiną grąžinti kad ir naktį. Nuomos punktuose siūlomus automobilio tipus rinkitės pagal savo poreikius. Pavyzdžiui, jei ketinate važiuoti negrįstais keliais, norite itin galingo automobilio, rinkitės visureigį (jie varomi keturiais ratais). Jei daugiausia važiuosite mieste, tuomet užteks ir paprasto lengvojo automobilio ar universalo. Nusprendę išsinuomoti automobilį Ciuriche, nepamirškite pasitikrinti, ar Jūsų pasirinktame punkte yra Jums patinkantis automobilio tipas!

Pamatykite Šveicariją šiuolaikiškai!

Didžiausias Šveicarijos miestas – Ciurichas kasmet sulaukia daug turistų, verslininkų iš įvairių pasaulio šalių. Miesto traukinių stotis, oro uostas sulaukia daugiausiai keliautojų visoje šalyje. Miestas buvo svarbus dar Romos imperijoje, tada jis buvo vadinamas Turikumu. Todėl Ciuriche pamatysite ne tik modernių, bet ir išlikusių senovinių statinių.

Būtinai užsukite į senamiestį:  čia esantys pastatai išlaikę nuo XIII – XV amžių su tam laikmečiui būdingu stiliumi.  Apie šį ir kitus laikotarpius galėsite daugiau sužinoti, jei aplankysite Šveicarijos nacionalinį muziejų: jame yra daugiau nei 820 tūkst. eksponatų. Domitės menu? Aplankykite meno galeriją, kurią valdo Ciuricho menų asociacija, kuri veikia nuo XVIII amžiaus. Taip pat nuvykite prie Ciuricho ežero. Vasaros metu jame galima pasimokyti ir buriavimo.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Excellent customer service