Automobilių nuoma
Adana
Žlugimas
Turkija // Adana
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Adana: Sixt automobilio nuoma internetu

Ieškant patogaus keliavimo būdo, „Sixt“ automobilių nuoma Adanoje lengvai viršija lūkesčius. Ilgametes kokybės tradicijas puoselėjanti kompanija pasirengusi išnuomoti naują ekonominės, verslo, premium ar kitos klasės automobilį. Su „Sixt“ rent a car be vargo pasirūpinsite visais išskirtinės kelionės poreikiais. Rinktis galite mašinas su automatinėmis ir mechaninėmis pavarų dėžėmis, su talpiomis bagažinėmis ir pritaikytas miesto ypatumams. Tokia auto nuoma – solidus pasirinkimas geriausiems įspūdžiams.

 
 • Adana Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Domestic Arrival Hall
  01100 Adana

  Pi. - Se.07:00 - 22:00
  Nedarbo diena07:00 - 22:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4

 • Adana

  Sixt Automobilių nuoma
  kurukopru mh bakimyurdu cd n11
  01000 Adana

  Pi. - &#.09:00 - 18:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai

„Sixt“ automobilių nuoma Adanoje

Turkija kasmet sulaukia milijonų svečių. Jų poreikiai – labai įvairūs. Visais jais lengva pasirūpinti su „Sixt“. Neprilygstama tarptautinės rinkos ekspertė siūlo išsinuomoti automobilį Adanoje pačiomis geriausiomis sąlygomis. Mašinos kategorija, klasė, grąžinimo terminas, papildomi privalumai – jūsų pačių rankose. Tam, kad Adana atskleistų savo žavesį, tereikia rezervuoti norimą automobilių grupę. „Sixt“ punkto komanda pasirengusi jums parinkti geriausią laisvą modelį.

Jei norite išnaudoti kompanijos suteikiamas galimybes maksimaliai, išmėginkite atskirai užsakomas paslaugas. Automobilių nuoma su vairuotoju pravers visuomet, kai nuspręsite pailsėti ar pasimėgauti bendrakeleivių dėmesiu. Vairuojant patiems naudinga moderni, nepriekaištingai veikianti GPS įranga. Papildomo saugumo suteikia ir mašinos draudimas.

Vairuokite Adanoje su „Sixt“

Pasirinktos grupės automobilį atsiimsite jums patogioje vietoje – pavyzdžiui, prie oro uosto. Jei nespėjote atlikti rezervacijos internetu ar telefonu, išsinuomoti automobilį Adanoje galite ir tame pačiame oro uoste, vos nusileidę ant žemės. Pasirūpinę tobula transporto priemone, išvengsite daugybės rūpesčių, susijusių su viešuoju transportu.

Turkija žavi ne tik nuostabiais kurortai. Adana – puikus pavyzdys, rodantis, kad nepakartojami atradimai laukia ir toliau nuo turistinių centrų. Šiame mieste gausu istorijos artefaktų. Nustebinti pasiruošęs akmeninis romėnų viadukas, 16 a. statyta Didžioji (Ulu Camii) mečetė, 19 a. iškilęs bokštas su laikrodžiu, vienas seniausių šalies statinių – Ramazanoglu halė. Dėmesio vertas ir senutėlis etnografijos muziejus. Puošnumu pradžiugins dailiausia Artimųjų Rytų mečetė – Sabanci.

Automobilių nuoma Adanoje idealiai tiks ir kelionėms apylinkėse. Senoviniame mieste Misis įsikūręs žavus mozaikos muziejus, reginių kupini ir kiti miestukai – Kastabala, Magrasas, Dilekija, Komana. Su „Sixt“ rent a car lengvai pasieksite ir vietas aktyvesnėms pramogoms – tiek Adanoje tekančią upę, tiek Akjatano lagūną ar Kapuzbasi krioklius.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Excellent customer service