Automobilių nuoma
Izmir
Žlugimas
Turkija // Izmir
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Izmir: Sixt automobilio nuoma internetu

„Sixt“ automobilių nuoma Izmire – viskas, ko reikia turiningai viešnagei. Ekonomiškos ir prabangios mašinos leis keliauti greitai, patogiai ir maloniai. „Sixt“ rent a car siūlo skirtingų grupių automobilius – sedanus, visureigius, universalus. Jie gali būti valdomi tiek automatine, tiek mechanine pavarų dėže. Įsitaisę prie naujos mašinos vairo, galėsite nevaržomai gėrėtis ne tik Izmiru, bet ir visa Turkija.

 
 • Izmiro Adnan Menderes OU

  Sixt Automobilių nuoma
  Arrival Hall
  35000 Izmir

  Pi. - Se.00:00 - 24:00
  Nedarbo diena00:00 - 24:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Izmir

  Sixt Automobilių nuoma
  Gazi Osmanpasa Blv. No 7
  35210 Izmir

  Pi. - Pe.09:00 - 18:00
  &#.09:00 - 16:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4

 • Izmir Karsiyaka

  Sixt Automobilių nuoma
  Girne Blv 41
  35590 Izmir

  Pi. - Pe.09:00 - 18:00
  &#.09:00 - 16:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4

„Sixt“ automobilių nuoma Izmire

“Sixt“ istorija prasidėjo 1912 m., Vokietijoje. Veiklą pradėjusi vos nuo kelių automobilių, šiandien kompanijos komanda rūpinasi išskirtine auto nuoma daugiau nei 150 šalių. Viena geriausių ir žinomiausių Europos kompanijų – patikimas įvertinimas, skatinantis išsinuomoti automobilį Izmire būtent iš „Sixt“. Izmiras – miestas, kuriame kompanija gali užtikrinti neprilygstamą paslaugų teikimą. Jei esate vyresni nei 21 m. ir turite tarptautinį teisių pažymėjimą, galite pasinaudoti išskirtine nuomos nauda. Pasirinkite ir rezervuokite automobilių, kuriuos norėtumėte vairuoti Izmire, tipą. Oro uoste ar kitame padalinyje jums bus įteikti laisvos to tipo mašinos rakteliai. Prabangių, ekonomiškų automobilių nuoma gali būti pritaikoma prie jūsų poreikių ir užsakant kitokias paslaugas. Puikus pasirinkimas, jei norite pailsėti po kelionės lėktuvu, atsipalaiduoti grožintis miestu – automobilių nuoma su vairuotoju. Nusprendę vairuoti patys, pasvarstykite apie išmanios, tobulai veikiančios GPS įrangos nuomą. Jei su jumis Izmiro pramogomis mėgausis ir vaikai, nepamirškite užsisakyti vaikiškos kėdutės.

Vairuokite Izmire su „Sixt“

Karštis, grūstys, lėtumas, neaiškūs maršrutų planai – vos keli viešojo transporto trūkumai, kurių išvengia tik retas pasaulio miestas. Norint išvengti nepatogumų, geresnio pasirinkimo nei automobilių nuoma Izmire tiesiog nėra. Su „Sixt“ rent a car visuomet mėgausitės maksimaliu patogumu ir laisve. Jei planuojate išsinuomoti automobilį Izmire poilsiui, apžiūrėkite žymiausias miesto vietas. Izmiro globėjo Šv. Polykarpo bažnyčia, laikrodžio bokštu pasipuošusi Konako aikštė, politines paslaptis ir filosofų diskusijas išklausiusi Agora, miestą iš aukštumų apžvelgianti Aksomo pilis – vieni svarbiausių objektų. Izmiras taip pat įdomus archeologijos, etnografijos muziejais. Turkija gali didžiuotis ir Izmiro apylinkėmis. Manisa, Alacati, Selcuk, Tirė – keli miestai, kuriuose atrasite senovės reliktų, gyvybės kupinų turgų, kerinčių panoramų ir pramogų. „Sixt“ automobiliu ne tik patogiai juos pasieksite, bet ir apkeliausite savu tempu.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Excellent customer service