Automobilių nuoma
Frydrichshafeno Oro uostas
Žlugimas
Vokietija // Friedrichshafen // Frydrichshafeno Oro uostas
Pakeisti asmeninius duomenis

Nuomojamas automobilis Frydrichshafeno Oro uostas: Sixt automobilių nuoma

Punkto duomenys
Adresas: Flughafen Loewental
  88046 Friedrichshafen DE +49-8966060060
 
Nuomos punkto tipas: oro uostas
GDS – kodas: FDH
Darbo valandos
Pi. - Pe.07:00 - 18:00
&#.08:00 - 12:00
Se.10:00 - 12:00
 
 Grąžinimas 24 val. per parą

Vykstantiems į Frydrichshafeną, patogumo dėlei yra paruošta Sixt automobilių nuoma Frydrichshafeno oro uoste (FDH). Nuo 1912 metų veikianti Sixt įmonė palaiko aukštos kokybės paslaugas, leidžiančias Jums lengviau aplankyti šalia oro uostų esančius miestus bei nuvykti į savo viešbutį. Norintiems išsinuomoti automobilį Frydrichshafeno oro uoste, reikės užsirezervuoti norimą jo kategoriją. Frydrichshafeno oro uoste (FDH) esančiame Sixt nuomos punkte bus paruošti ne tik universalūs, bet ir lengvieji automobiliai, vienas iš jų gali būti ir minivenas. Jei grįžtate su automobiliu į oro uostą, galite grąžinti jį bet kokiu paros metu.

Naudinga išsinuomoti automobilį Frydrichshafeno oro uoste

Frydrichshafeno oro uostas (FDH) daugiausiai naudojamas vykstant į Frydrihshafeną ir Konstancos ežero pakrančių miestus. Tai yra vienas didžiausių Baden – Vutenbergo regiono oro uostų, kuriuos pralenkia tik esantys Štutgarto ir Karsruhės apylinkėse. Frydrichshafeno oro uoste populiariausi vykdomi skrydžiai yra į kitus Europos miestus, tačiau yra ir keli vietiniai skrydžiai į Hamburgą, Frankfurtą, Diuseldorfą bei Berlyną. Pasinaudojus automobilių nuoma Frydrichshafeno oro uoste, šalia esančiais greitkeliais galima pasiekti ne tik už 3 km esantį Friedrichshafeną, bet ir toliau esančius Miuncheną ar Ulmą.

Trys miestai, kuriuos verta aplankyti

Frydrichshafenas yra pramoninis miestas, esantis Konstancos ežero šiaurinėje pakrantėje. Šis miestas buvo išgarsintas diržablių įkūrėjo – Ferdinando von Zepelino, kuris čia įkūrė savo fabriką. Pasirinkę auto nuomą Frydrichshafene galėsite aplankyti jo namus, pamatyti jo skulptūrą ir Zepelin universitetą – mokslo centrą. Iš kitų kultūrinių objektų taip pat yra miesto pilis bei šv. Nikolajaus bažnyčia.
Ulmas yra ilgą istoriją turintis miestas, šiuo metu tai yra ekonominis centras dėl turimų skirtingų pramonės rūšių. Šis Vokietijos miestas yra Alberto Einšteino gimtinė, todėl galėsite pasivaikščioti tomis vietomis, kurios vaikščiojo žymusis mokslininkas. Ulmas taip pat yra žinomas dėl aukščiausio Europoje bažnyčios smaigalio, kuris yra 161 m aukščio.
Miunchenas yra Bavarijos sostinė, esantis netoli alpių. Tai yra trečias pagal dydį miestas Vokietijoje. Jis nuolat traukia vietinius bei užsienio gyventojus dėl nuolat vystomų technologijų, finansų, kultūros, edukacinių sričių. Mieste yra itin daug parkų bei išlikusių senoviškų pastatų. Istorijos mėgėjai galės pasigrožėti ne tik įvairiomis aikštėmis, bet ir rotuše, bažnyčiomis.

 

Automobilio nuomos punkto duomenys

Darbo valandos

Pi. - Pe.07:00 - 18:00
&#.08:00 - 12:00
Se.10:00 - 12:00

Kontaktai ir radinių biuras

SIXT nuomos punktas Frydrichshafeno Oro uostas FDH Flughafen Loewental 88046 Friedrichshafen 47.666169, 9.509019 +49-8966060060

SIXT nuomos punktas Frydrichshafeno Oro uostas FDH

Flughafen Loewental
88046 Friedrichshafen
 
Telefono Nr. +49-8966060060

Tokiu laiku punktas nedirba

Automobilio paėmimas/grąžinimas galimas ir nedarbo metu..

Automobilio nuomos paslaugos šiame nuomos punkte

 • Lengvieji automobiliai ir universalai
 • Kupė ir kabrioletai
 • Visureigiai / 4x4
 • Grąžinimas 24 val. per parą

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas