Automobilių nuoma
Rostoko Lages Oro uostas
Žlugimas
Vokietija // Rostokas // Rostoko Lages Oro uostas
Pakeisti asmeninius duomenis

Nuomojamas automobilis Rostoko Lages Oro uostas: Sixt automobilių nuoma

Punkto duomenys
Adresas: Flughafenstr. 1
  18299 Weitendorf/Rostock DE +49-8966060060
 
Nuomos punkto tipas: oro uostas
GDS – kodas: RLG
Darbo valandos
Pi. - Pe.08:00 - 19:00
&#.12:00 - 15:30
Se.18:00 - 21:30
 
 

Sixt automobilių nuoma Rostoko - Lagės oro uoste – Jūsų komfortas vos išlipus iš lėktuvo. Vokiečių šeimos Sixt įkurta įmonė - rinkos lyderis šalyje, kuris turi plačiausią automobilių pasirinkimą, ne tik Vokietijoje, bet visoje Europoje. Tačiau kompanija neapsiriboja vienu kontinentu ir savo paslaugas teikia net 105-iose pasaulio šalyse. Puikiai išplėtota kompanijos infrastruktūrą leidžia jai palaikyti glaudžius ryšius su BMW, Mercedes-Benz, Audi kompanijomis. Rostoko - Lagės oro uoste Jums siūloma rinktis iš 5 automobilių kategorijų: kabrioletų, kupė, universalių, lengvųjų ir SUV automobilių - kiekvienas ras sau tinkamą. Taip pat galėsite užsisakyti GPS daviklius, vaiko kėdutes, papildomą draudimą bei kitas paslaugas. Todėl nustokite rūpintis ir pradėkite mėgautis savo kelione su Sixt auto nuoma Rostoke!

Išsinuomoti automobilį Rostoko - Lagės oro uoste – lengva ir patogu

Rostoko - Lagės (RLG) oro uostas gerokai nutolęs nuo miesto, todėl optimaliausias sprendimas išsinuomoti automobilį oro uosto teritorijoje ir sėkmingai judėti savo tikslų link! Vos tik išėję iš pagrindinio oro uosto pastato pamatysite unikalią Sixt reklamą, nes kompanijos nuomos punktas įsikūręs matomoje ir miesto svečiams patogioje vietoje. Tegul komfortiškas važiavimas tampa Jūsų kelionės epitetu. Automobilio grąžinimas toks pat patogus, kaip ir jo užsisakymas, todėl nepatirsite papildomų rūpesčių ir galėsite savo turimą laiką sukoncentruoti į Rostoko pažinimą!

Aplankykite Rostoką į pagalbą pasitelkę Sixt automobilius

Kasdien žmonės atskrenda į Rostoko oro uostą, esantį Meklenburgo – Vorpomeno regione, dėl turistinių ar verslo priežasčių, todėl žmonių gausa paskatina transporto nuomos rinką augti kiekvienais metais! Pasirinkę išsinuomoti automobilį Rostoko Lages oro uoste turėsite išskirtinę galimybę patogiai ir greitai aplankyti visas Jūsų prioritetines vietas. Orientuokite savo laiką į Rostoko miesto pažinimą, o ne viešojo transporto grafikų analizavimą. Gėrėkitės miesto architektūriniu paveldu ir atsipalaiduokite vaikščiodami pajūriu, iki kurio patogiai nuvyksite automobiliu. Skirkite laiko sau ir palydėkite saulę jūros uoste, sėkmingai keliaudami po Vokietiją su Sixt transportu!

 

Automobilio nuomos punkto duomenys

Darbo valandos

Pi. - Pe.08:00 - 19:00
&#.12:00 - 15:30
Se.18:00 - 21:30

Kontaktai ir radinių biuras

SIXT nuomos punktas Rostoko Lages Oro uostas RLG Flughafenstr. 1 18299 Weitendorf/Rostock 53.912830, 12.289910 +49-8966060060

SIXT nuomos punktas Rostoko Lages Oro uostas RLG

Flughafenstr. 1
18299 Weitendorf/Rostock
 
Telefono Nr. +49-8966060060

Automobilio nuomos paslaugos šiame nuomos punkte

 • Lengvieji automobiliai ir universalai
 • Kupė ir kabrioletai
 • Visureigiai / 4x4

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Excellent customer service