Automobilių nuoma Sarbriukeno Oro uostas

 

Populiariausi Sarbriukeno Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 28.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Sarbriukeno Oro uostas nuo 04.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Sarbriukeno Oro uostas padalinį

Adresas

Balthasar-Goldstein-Str. 23, 66131 Saarbrücken, Vokietija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
00:00 - 00:00
Valstybinės šventės
00:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Sarbriukeno Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Sixt automobilių nuoma Sarbriukeno oro uoste - išmintingas Jūsų kelionės startas Vakarų Vokietijoje. 1912 -ais metais Martin Sixt įkūrė automobilių nuomos verslą ir sėkmingai jį tęsia iki šių dienų! Kompanija yra rinkos lyderis Vokietijoje, tačiau Sixt rent a car - žinomas visame pasaulyje, kadangi savo paslaugas teikia net 105-iose šalyse. Automobilių ekonomija derinama su prabanga - tai derinys būdingas šiai kompanijai, todėl kiekvienas klientas gali rasti sau širdžiai mielą automobilio kategoriją. Galite rinktis iš lengvųjų arba universalų tipažo. Visos mašinos yra atnaujinamos kas pusę metų, todėl aukšta kokybė yra skiriamasis Sixt ženklas. Esant reikiamybei, Jūsų pasirinktame automobilyje įmontuosime GPS navigatorius, vaikiškas kėdutes, stogo bagažines ir daugelį kitų automobilio komplektacijos dalių. Metas išsinuomoti automobilį Sarbriukeno oro uoste ir pradėkite savo pažintį su miestu dabar!
Automobilių nuoma Sarbriukeno oro uoste - Jūsų kelionės pradžia Sarbriukeno oro uostas (SCN) - yra įkurtas tolėliau nuo miesto, taigi norėdami komfortiškai pasiekti miesto centrą puikia išeitimi tampa Sixt automobilių nuoma. Tai padaryti paprasta ir patogu, nes automobilių nuomos vieta įsikūrusi oro uosto teritorijoje, todėl iš oro uosto galėsite pajudėti jau su Sixt rent a car transporto priemone. Nustumkite transportacijos rūpesčius į šalį ir suteikite sau galimybę laisvai judėti norima kryptimi vos tik atvykus į Vokietiją. Jūsų patogumui automobilį galėsite grąžinti kada tik panorėję, kadangi grąžinimo procesas ypač paprastas - Jums tereikia susirasti Sixt dėžutę ir ten įmesti transporto priemonės raktelius. Patirtis ir apgalvoti sprendimai leidžia klientams suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, todėl pasirinkę išsinuomoti automobilį Sarbriukeno oro uoste galėsite dar intensyviau mėgautis laiku praleistu Sarbriukene!
Miestą pažinti kviečia Sixt auto nuoma Sarbriukene Sarlando regione esančio Sarbriukeno miesto šūkis - Atsipalaiduokite , taigi miesto struktūra ir išplanavimas turi tiek urbanistinio žavesio, tiek žaliųjų zonų. Susitapatinkite su miesto kultūra pasitelkdami Sixt automobilį ir apžiūrėdami neogotikinę rotušę, Šv. Liudviko bažnyčią ar Šv. Jono aikštę. Leiskitės į išvyką prie Sarbriukeno pilies ir gėrėkitės miesto panorama. Atraskite Vokietijos grožį iš naujo, pasinaudoję Sixt automobilių nuomą Sarbriukeno oro uoste!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Sarbriukeno Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Sarbriukeno Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Sarbriukeno Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Sarbriukeno Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Sarbriukeno Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Latest premium additions to the fleet

VW Beetle
VW Beetle
Audi A5 Convertible
Audi A5 Convertible
Defender 110
Defender 110
VW Golf Diesel Aut.
VW Golf Diesel Aut.
Mercedes-Benz G500
Mercedes-Benz G500
Mercedes-AMG SL63 Convertible
Mercedes-AMG SL63 Convertible
Mercedes-Benz V-Class 8 Seater
Mercedes-Benz V-Class 8 Seater
VW Golf
VW Golf
BMW M550 Sedan
BMW M550 Sedan
BMW M3 Limousine
BMW M3 Limousine

DUK apie nuomą Sarbriukeno Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Sarbriukeno Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Sarbriukeno Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Sarbriukeno Oro uostas

Rodyti daugiau