Automobilių nuoma
Innsbruck
Žlugimas
Austrija // Innsbruck
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Innsbruck: Sixt automobilio nuoma internetu

Pasinaudokite SIXT automobilių nuoma Insbruke ir sukurkite gražius kelionės prisiminimus! Tikrą vokišką kokybę atspindinti kompanijos SIXT RENT A CAR veikla tęsiasi jau daugiau nei šimtą metų ir dabar užima svarbią dalį pasaulinėje automobilių nuomos rinkoje. Per ilgą laiką įmonė užsitarnavo klientų pasitikėjimą, todėl išsinuomoti automobilį Insbruke nusprendžia vis daugiau žmonių. Kas pusę metų visiškai naujais pakeičiami automobiliai suteikia dar didesnį komfortą bei saugumą, o itin didelis automobilių asortimentas leidžia išsirinkti norimą variantą kiekvienam. Insbruke galėsite rinktis iš lengvųjų, universalų, kupė, kabrioletų, 4x4 ar lengvųjų krovininių automobilių. Keliaukite, pamatykite ir atraskite su auto nuoma Insbruke. Tegul kelionė po Austriją prasideda dabar!

 
 • Insbruko Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Fürstenweg 180
  6026 Innsbruck

  Pi. - Pe.07:30 - 16:00
  &#. - Se.08:00 - 16:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Išsinuomoti automobilį Insbruke – visai nesunku

Insbrukas yra žymiausias Alpių slidinėjimo kurortas, todėl čia ypač populiari automobilių nuoma. Insbruke tai galima padaryti atlikus rezervaciją internetu, arba užsukus į nuomos punktą ir ten išsirinkus norimos klasės mašiną. Automobilio paėmimas ir grąžinimas nesukels Jums nepatogumų, nes tai galite padaryti per 24 valandas. Taip pat SIXT RENT A CAR kompanija siūlo pasinaudoti ir kitomis paslaugomis: vaikiškomis kėdutėmis, GPS davikliais ar papildomu automobilio draudimu. Kelionė, kurios nusipelnėte ir patogumas taip paprastai pasiekiamas su SIXT.

Insbrukas – pasakų miestas

Kalnų miestelis Insbrukas nuolat lankomas turistų ir slidinėjimo malonumo ištroškusių pramogautojų. Tačiau net ir nesiruošiant sliuogti snieguotais kalno šlaitais, šiame mieste yra ką nuveikti ir pamatyti. Nuvykite iki imperatoriškojo balkono, kuris dengtas auksiniu stogu ir dekoruotas baroko stiliaus fasadu. Taip pat rekomenduojame užkopti į miesto bokštą ir įveikus beveik 150 laiptelių pasigrožėti kvapą gniaužiančia panorama. Insbruke atmosfera primena nedidelį pasakos miestelį: spalvoti namukai, siauros ir jaukios gatvelės, kalnų apsuptis. Leiskite sau čia pasilikti ilgiau. Siūlome nepraleisti progos nuvažiuoti į Alpių zoologijos sodą, Imperatorius rūmus ar Ambras pilį. Automobiliu lengvai pasieksite šias vietas ir susikursite gražiausius kelionės po Austriją prisiminimus. „SIXT“ – vertinantiems kelionės laiką ir komfortą!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas