Automobilių nuoma
Salzburg
Žlugimas
Austrija // Salzburg
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Salzburg: Sixt automobilio nuoma internetu

SIXT automobilių nuoma Zalcburge – puikus kelionės startas! Ilgus metus automobilių nuomos rinkoje veikianti kompanija žino, kaip patenkinti klientų poreikius, todėl siūlo didžiausią automobilių pasirinkimą Europoje ir atnaujina mašinas kas pusę metų. Nusprendę išsinuomoti automobilį Zalcburge tai galite padaryti itin paprastai: užsukę į vieną iš SIXT RENT A CAR nuomos punktų ar atlikę rezervaciją internetu. Išsirinkite, kokia automobilio klase norėsite važinėti, ir leiskitės į atradimus po Austriją. Nevaržykite savęs, nes kilometrai nėra ribojami, taigi, galite keliauti laisvai ir atrasti šalies grožį. Išbandykite auto nuomą Zalcburge ir kurkite gražiausius kelionės prisiminimus su SIXT!

 
 • Zalcburgo Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Christian-Doppler-Platz
  5020 Salzburg

  Pi. - Pe.07:30 - 21:00
  &#. - Se.08:00 - 20:00
  Nedarbo diena08:00 - 20:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Zalcburgo Centras

  Sixt Automobilių nuoma
  Robinigstrasse 10
  5020 Salzburg

  Pi. - Pe.08:00 - 18:00
  &#. - Se.08:00 - 12:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Automobilių nuomą Zalcburge – greita ir patogu!

 

Rinkitės ekonomiškus, sportinius ar prabangius automobilius ir su jais važinėkite po Zalcburgą patogiai. Didelis miestas apžiūrimas kur kas greičiau ir patogiau, jeigu nusprendžiama išsinuomoti automobilį. Zalcburge infrastruktūra išvystyta puikiai, tad mašinų eismas irgi bus suprantamas nesunkiai: sutvarkyti ir platūs keliai bei gerai apgalvotos automobilių stovėjimo aikštelės vietos – visa tai leis greitai pasiekti norimas miesto vietas. Jeigu nerimaujate dėl išsinuomoto automobilio, galite pasinaudoti papildomu automobilio draudimu arba kitomis paslaugomis, pavyzdžiui, GPS navigatoriais. Investuokite į savo išvyką ir atraskite vairavimo malonumą iš naujo. SIXT RENT A CAR – tai automobilių nuomos kompanija, kuri rūpinasi kiekvienu klientu!

Zalcburgas – Mocarto miestas

Zalcburgas tai vieta, kurioje atmosfera yra ypač jauki. Be to, miestas turi Austrijai būdingą urbanistinį stilių. Lankantis šiame mieste nepraleiskite galimybės pamatyti ir apsilankyti Mocarto name. Jį pastebėsite nesunkiai, mat jo geltonas fasadas iškart išsiskiria iš aplinkinių statinių. Visame mieste gausu didingų pastatų, todėl vaikštinėjant Zalcburge jaučiama pakili nuotaika. Viešint mieste siūlome nuvažiuoti iki Hohensalzburg pilies, kuri buvo pastatyta XI amžiuje, tačiau yra puikiai išsilaikiusi iki šių dienų. Mieste daug dėmesio vertų bažnyčių, todėl nepraleiskite progos jų pamatyti bei apsilankyti jų viduje: Šv. Petro bažnyčia ir vyskupija, Zalcburgo katedra, Pranciškonų bažnyčia. Jeigu norite pasijusti tarsi karališkame sode, siūlome nuvykti į Schloss Mirabell rūmus, kuriuos supa nuostabus sodas. Atradimai, nuotykiai ir geriausi prisiminimai – tai Austrija ir kelionė su SIXT automobiliu!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas