Automobilių nuoma
Bruxelles
Žlugimas
Belgija // Bruxelles
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Bruxelles: Sixt automobilio nuoma internetu

Patogumo ir kokybės duetas – tai SIXT automobilių nuoma Briuselyje! Išbandykite SIXT RENT A CAR paslaugas ir įvertinkite daugiau nei šimtmetį teikiamų Vokietijos kompanijos paslaugų kokybę. Rinkitės net iš 5 automobilių tipų ir keliaukite taip, kaip Jums patinka: ekonomiškai arba prabangiai. SIXT veikia daugiau nei 100 pasaulio valstybių, ir turi didžiausią automobilių nuomos parką Europoje. Prisijunkite prie mūsų klientų gretų jau dabar: išsinuomoti automobilį Briuselyje visai nesudėtinga! Pradėkite arba, galbūt, pratęskite savo kelionę Briuselyje su naujausiais automobilių modeliais. Atraskite vairavimo malonumą iš naujo ir pamatykite gražiąją Belgiją!

 
 • Briuselio Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Arrival Hall
  1930 Zaventem

  Pi. - Se.07:00 - 23:00
  Nedarbo diena07:00 - 23:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Briuselio pietine gel. stotis

  Sixt Automobilių nuoma
  Gare du Midi, Pl. Victor Horta
  1060 Bruxelles

  Pi. - Se.07:30 - 22:00
  Nedarbo diena07:30 - 22:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Brussels (Woluwe)

  Sixt Automobilių nuoma
  Leuvensesteenweg 36
  1932 Zaventem

  Pi. - Pe.08:00 - 19:00
  &#. - Se.08:00 - 13:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Auto nuoma Briuselyje – skirta kiekvienam

Įmonės „Sixt“ automobiliai yra pritaikyti visų tipų keliautojams, todėl visai nesvarbu, ar Briuselyje norite važinėti paprastu, ekonomiškos klasės, sportiniu ar prabangiu automobiliu – kiekvienas ras sau tinkamą. Dėl gausaus transporto priemonių pasirinkimo išsinuomoti automobilį Briuselyje renkasi vis daugiau žmonių. Tai patogu ir paprasta. Pradėkite savo kelionę su SIXT RENT A CAR, o mes pasirūpinsime kitais patogumais. Automobiliuose, pasirinktinai, įdiegiame naujausią GPS sistemą, įmontuojame vaikiškas kėdutes bei siūlome papildomą automobilio draudimą. Nenorite patys klaidžioti nepažįstamais keliais? Tada pasinaudokite specialia įmonės „Sixt“ paslauga – asmeniniu vairuotoju. Į reikiamą vietą patyręs vairuotojas Jus nugabens laiku ir saugiai. Leiskitės į nepamirštamų įspūdžių kelionę jau dabar!

Briuselis – šokoladas ir modernaus miesto įvaizdis

Lankantis Briuselyje lengvai pajausite energingą miesto ritmą. Čia pilna visko: tiek išskirtinės architektūros statinių, tiek muziejų, tiek mokslo ar verslo centrų, tiek modernaus miesto atspindžių. Pasinaudokite automobilių nuoma Briuselyje ir leiskitės į atradimų kelionę po Belgijos sostinę! Nuvykite iki Karaliaus rūmų, kurie įsikūrę aukštutinėje miesto dalyje ir sužinokite, kur gyvena Belgijos monarchai. Norintiems vienu metu pabuvoti visoje Europoje, siūlome nuvažiuoti iki „Bruparck“ parko, kuriame rasite miniatiūrų miestelį, su daugiau nei 300 Europoje žinomiausių pastatų. Nepraleiskite progos paragauti belgiško šokolado ir pasivaikščioti Penkiasdešimtmečio parke. Kelionės metu galite skaičiuoti, kiek kartų pastebėsite miesto simboliu tapusią besišypsančio berniuko skulptūrą. Tegul Belgija ir Briuselis Jūsų atmintyje palieka tik geriausius prisiminimus. SIXT – vertinantiems kelionės komfortą!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas