Automobilių nuoma
Ispanija
Žlugimas
Ispanija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Ispanija: automobilio nuoma internetu

SIXT rent a car palengvins Jūsų kelionę – pasirinkite išsinuomoti automobilį Ispanijoje ir galėsite mėgautis visais nuomos patogumais. Į tai įeina ne tik pasirinktas Jums patinkantis automobilio tipas, bet ir proga visiškai valdyti kelionės laiką, maršrutus – vyksite tik ten, kur norite ir kada norite. Todėl atsipalaiduokite: naudodamiesi auto nuoma, greitai nuvyksite į reikiamas vietas, galėsite būti nepriklausomi nuo viešojo transporto maršrutų ir tvarkaraščio.

SIXT automobilių nuoma Ispanijoje

Kiekviena kelionė labai priklauso ir nuo transporto: vieni renkasi viešąjį transportą, kiti linkę nuomoti automobilį. Vykstant į Ispaniją, daug parankesnis pastarasis sprendimas – turėdami savo transportą galėsite pasiekti norimas vietas greičiau ir patogiau. Kompanija SIXT rent a car paslaugas teikia nuo 1912 metų, kada buvo įkurta Vokietijoje (dabar jos tinkle 105 – ios šalys). Pasirinkę kompanijos paslaugas, galėsite vairuoti norimo tipo automobilį: lengvąjį, universalą, visureigį, kupė, kabrioletą. Taip pat galite naudotis ir satelitine navigacija, gauti draudimą, specialias kėdutes vaikams.

Vairavimo taisyklės Ispanijoje

Jei ruošiatės Ispanijoje vairuoti, o ne tiesiog būti keleivis, tuomet Jums reikės pasirūpinti savo kelio eismo taisyklių žiniomis. Dauguma taisyklių yra panašios kaip ir daugumoje Europos: vairuoti reikia dešinėje, negalima viršyti greičio, negalima kirsti ištisinės juostos. Tačiau yra ir kelios taisyklės, kurias verta prisiminti, prieš sėdant už vairo Ispanijoje:

Jei nešiojate akinius, daiktadėžėje turite laikyti papildomą porą;

Jei ketinate lenkti, „pamirksėkite“ šviesomis prieš Jus esančiam vairuotojui – tai gana įprasta šioje šalyje;

Negalima be priežasties naudoti garsinio signalo – palikite tai tik pavojaus atvejams.

Visuomet sekite informaciją, kuri nurodyta ženkluose, ir kelionė Ispanijoje turėtų praeiti sklandžiai.

Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Ispanijoje?

Ispanija – gana didelė šalis, tačiau turint nuomotą automobilį, Jūs galite daug greičiau pamatyti norimus įvairių miestų ir apylinkių lankytinus objektus nei jei tai būtumėte darę viešuoju transportu. Kelionę pradėkite senojoje Ispanijos sostinėje – Tolede. Mieste, kuris buvo šalies sostinė iki XVI amžiaus, rasite daug viduramžius ar net Romos imperijos laikus siekiančius pastatus.

Nuvykite ir į dabartinę Ispanijos sostinę – Madridą. Tai vienas kosmopolitiškiausių Europos miestų, kuriame taip pat galite pamatyti ir daug senovinių pastatų, tokių kaip Karališkuosius rūmus, kur gyvena Ispanijos monarchai. Aplankykite ir Barseloną, kuri išsiskiria savo itin spalvingais pastatais – čia gyvenęs architektas Antonis Gaudis buvo didelis Art Nouveau gerbėjas, tad ir pastatus statė pagal šį stilių.

Nusprendę išsinuomoti automobilį Ispanijoje, galite nuvykti ir į kiek atokesnes vietas, pavyzdžiui, Granadą, kuri yra įsikūrusi Siera Nevados kalnų papėdėje. Čia rasite ne tik Europos, bet ir arabų stiliaus pastatų nes čia ilgą laiką gyveno maurai. Čia rasite ir neapsakomo grožio sodus, sukurtus Alhambros rūmuose, kuriuose galėsite pasivaikščioti.

 

Regionai, kuriuose yra SIXT punktai

 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas