Automobilių nuoma
Izraelis
Žlugimas
Izraelis
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Izraelis: automobilio nuoma internetu

SIXT rent a car kiekvienam keliautojui suteikia patogaus transporto galimybę: įsitikinkite tuo patys – pasirinkite išsinuomoti automobilį Izraelyje. Turėdami savo transportą, kad ir nuomotą, Jūs jau galite savo kelionę valdyti geriau nei naudojantis viešuoju transportu: nebepriklausote nuo jų sudarytų tvarkaraščių ir maršrutų, galite savo kelionę tęsti ne tik dieną, bet ir naktį. Tai itin paranku tiems, kurie nori patyrinėti šalį netradiciniu paros laiku, bet ir tiems, kurie nori per trumpą kelionės laiką pamatyti kaip įmanoma daugiau.

SIXT automobilių nuoma Izraelyje

Kompanija SIXT rent a car veikia jau daugiau nei 100 metų – per visą gyvavimo laiką, prie įmonės prisijungė 104 – ios pasaulio šalys be pirmosios – Vokietijos. Ši paslauga veikia pakankamai paprastai – surandate Jums artimiausią nuomos punktą, jame gausite skirtingų automobilių tipų pasirinkimą. Priklausomai nuo savo poreikių, galite rinktis visureigius, kabrioletus, kupė ar universalus, lengvuosius automobilius (pastarieji gali būti ir krovininiai). Naudodamiesi auto nuoma, gausite ir kelias papildomas naudas: tai navigacija, itin naudinga važiuojant nepažįstamomis gatvėmis, taip pat galite naudotis vairuotojo paslaugomis, jei norite pasižvalgyti pro langą. Turintiems vaikų galime parūpinti kėdutes automobiliams.

Vairavimo taisyklės Izraelyje

Nors Izraelis nėra Europos žemyne, čia galioja dauguma tų pačių taisyklių: svarbiausia sekti matomus kelio ženklus, gerbti kitus vairuotojus ir kelionė turėtų praeiti sklandžiai. Natūralu, kad prieš vykstant į svetimą šalį, verta labiau pasigilinti į vietines kelio eismo taisykles. Pateikiame kelis patarimus:

prieš įsijungiant geltonai šviesai, žalia šviesa kelis kartus pamirksės;

negalima šnekėti mobiliuoju be laisvų rankų įrangos;

negalima sukti dešinėn degant raudonai šviesai;

negalima statyti automobilio ant raudonų ir baltų vietų, o statydami ant baltų ir mėlynų turite įsigyti bilietą.

Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Izraelyje

Izraelis nėra itin didelė šalis, tačiau tikrai rasite, ką pamatyti kelionės metu. Pasinaudoję proga išsinuomoti automobilį Izraelyje, galėsite pamatyti dauguma lankytinų objektų net jei kelionė bus gana trumpa.

Šventasis miestas Jeruzalė turi ne vieną dėmesio vertą statinį, kuris patrauks Jūsų dėmesį. Nuvykite į senamiestį, kuriame pamatysite Raudų sieną, Kristaus kapo bažnyčią ir Uolos kupolą – tai visi svarbūs statiniai išsilaikę ne vieną šimtmetį. Kiti miestai, kuruos galite aplankyti – Haifa ir Nazaretas. Abu miestai turi savo žavesio – pirmasis lankytojus sužavi sodais, antrasis – religine istorija.

Ieškote gamtos vaizdų? Tuomet aplankykite Ramono kraterį. Pietinėje Izraelio dalyje yra 40 km ilgio krateris, primenantis širdies formą. Tai yra didžiausias pasaulio krateris, tad nepraleiskite progos pastovėti ant jo krašto.

Galiausiai, nepalikite šalies neapsilankę prie Juodosios jūros. Tai puiki proga atsipalaiduoti prieš laukiančią kelionę namo. Geriausia vieta tai padaryti – Tel Avivo paplūdimys.

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas