Automobilių nuoma
Jungtine Karalyste
Žlugimas
Jungtine Karalyste
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Jungtine Karalyste: automobilio nuoma internetu

Leiskite sau pasimėgauti kelione – rinkitės išsinuomoti automobilį Jungtinėje Karalystėje naudodamiesi SIXT rent a car paslaugomis. Su nuomotu automobiliu galėsite daug paprasčiau pamatyti visa tai, ką gali pasiūlyti ši šalis: atostogų metu aplankykite ne tik pietinę dalį, bet ir nuvykite į šiaurinę. Pasirinktu automobilio tipu, jei tik panorėsite, galėsite nuodugniai ištyrinėti Jums svarbiausias vietas – juk bus taip paprasta ten nuvykti naudojantis auto nuoma.

SIXT automobilių nuoma Jungtinėje Karalystėje

Automobilių nuomos kompanija SIXT buvo įkurta siekiant vieno tikslo – pagelbėti keliautojams su transportu. Juk atvykus į svetimą šalį taip svarbu, kad galėtumėte patogiai pasiekti net nuošaliau esančias vietas. Naudodamiesi SIXT rent a car paslaugomis, galėsite pasirinkti Jums geriausiai tinkantį automobilio tipą, kuriuo ir keliausite. Jungtinėje Karalystėje dirbančiuose nuomos punktuose galėsite pasirinkti iš šių transporto priemonių kategorijų: visureigių, kabrioletų, kupė, lengvųjų automobilių ir universalų. Pasirinkite, ką vairuodami pamatysite Jungtinę Karalystę. Norite daugiau naudos? Nusprendę naudotis mūsų paslaugomis, gaunate ir satelitinę navigaciją, prireikus suteiksime vaikišką kėdutę ar dar vieną vairuotoją.

Vairavimo taisyklės Jungtinėje Karalystėje

Geriausiai žinomas faktas apie vairavimą Jungtinėje Karalystėje – eismas čia vyksta kairiąja puse, o ne dešiniąja. Tai reiškia, kad vairuojant teks nuolat atkreipti dėmesį į šią atvirkščią tvarką, kad išvengtumėte nelaimių. Jei nusprendėte išsinuomoti automobilį Jungtinėje Karalystėje, taip pat patariame atsižvelgti į šiuos punktus:

greitis šalyje matuojamas myliomis, tad pravartu ne tik atkreipti dėmesį į greitį ribojančius ženklus, bet ir žinoti kelis ekvivalentus: 30 myl/val – 48 km/val, 50 myl/val – 80 km/val;

baudą gausite jei greitį viršysite 4 myliomis/val (6 km/val);

kai kurie ženklai gali skirtis nuo lietuviškų, todėl pravartu juos peržiūrėti prieš važiuojant į šalį;

statydami automobilį, pažvelkite į linijas: jei linija vientisa ar brūkšninė, tuomet kai kuriais atvejais leidžiama statyti (ne visuomet), jei dviguba, tuomet draudžiama.

Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Jungtinėje Karalystėje?

Jungtinė Karalystė – didelė šalis, turinti ne vieną įdomų, vertą pamatyti objektą. Nesvarbu, į kurį iš atskirų kraštų – Šiaurės Airiją, Škotiją, Velsą, Angliją, nuvyksite, tikrai rasite žavių vietų. Jei kelionę nuspręsite pradėti nuo Londono, ten galėsite aplankyti ne tik pasaulinio garso muziejus, bet ir Londono Tauerį, pasakojantį apie visos šalies istoriją.

Jei pirmiausia vykstate į Škotiją, aplankykite du svarbiausius krašto miestus: Glazgą ir Edinburgą. Pastarajame esanti Artūro kalva kasmet sutraukia daug turistų, norinčių miestu pasigrožėti iš viršaus. Glazgas puikiai tiks besidomintiems architektūra – čia išlikę itin daug gotikinio stiliaus pastatų.

Norite atsipalaiduoti gamtoje? Būtinai nuvažiuokite į laukinę gamtą, Jungtinės Karalystės kraštovaizdžio vaizdai – verti foto juostos. Kita, būtina aplankyti vieta – Pik distrikto nacionalinis parkas. Visai šalia Mančesterio esanti gamtos oazė puikiai tiks norintiems pasivaikščioti.

 

Regionai, kuriuose yra SIXT punktai

 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas