Automobilių nuoma
Phoenix
Žlugimas
Jungtines Amerikos Valstijos // Phoenix
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Phoenix: Sixt automobilio nuoma internetu

Jei vykstate į Arizonos sostinę, verta pasinaudoti Sixt rent a car automobilių nuoma Finikse. Čia veikianti nuomos įmonė „SIXT“ rūpinasi, kad atvykę turistai ar verslininkai galėtų patogiai pasiekti savo kelionės tikslus. Tai ypač lengva padaryti pasirinkus norimą automobilio tipą: juk daug patogiau važiuoti, kai vairuoji tai, ką nori. Kompanija „SIXT“ buvo įkurta 1912 metais Vokietijoje, per daugiau nei 100 metų  jos veiklos kryptys išplito po visą pasaulį ir šiuo metu įvairiose valstybėse „SIXT“ rūpinasi, kad ten atvykę asmenys turėtų patinkantį transportą. Jungtinės Amerikos Valstijos yra ne vienintelė valstybė, kur veikia ši auto nuoma, punktų tinklui priklauso net 105 – ios pasaulio šalys. Galimybė išsinuomoti automobilį Finikse leis Jums pamatyti apylinkes greičiau, o išvykoje jausite visišką komfortą!

 
 • Phoenix Sky Harbor Oro uostas
  1805 E Sky Harbor Circle South
  85034-4805 Phoenix

  Pi. - Se.07:00 - 01:00
  Nedarbo diena07:00 - 01:00
  Rezervuoti šiame nuomos punkte

 • Phoenix Sky Harbor Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  1805 E Sky Harbor Circle South
  85034-4805 Phoenix

  Pi. - Se.07:00 - 01:00
  Nedarbo diena07:00 - 01:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

Kaip naudotis Sixt rent a car paslaugomis?

Jei Jums reikalingas automobilis kelionei, pravartu pasinaudoti transporto priemonės nuoma. Jei Jūsų kelionės tikslas – Finiksas, tuomet rinkitės automobilio tipą nurodytame punkte. Klientams siūlomos kelios skirtingos transporto priemonių kategorijos: pavyzdžiui, lengvieji automobiliai ir universalai puikiai tinka, jei norite važiuoti patogiai tiek miesto, tiek užmiesčio keliais. Norite į savo viešbutį ar susitikimo vietą atvykti prabangiai? Tuomet išsinuomokite kupė ar kabrioletą. Dar vienas pasirinkimas yra keturiais ratais varomi visureigiai, kurie tinka norintiems paklaidžioti po atokesnes miesto apylinkes ne itin gerais keliais. Pasinaudoję automobilių nuoma Finikse, nepamirškite automobilį grąžinti iki punkto darbo laiko pabaigos.

Kodėl verta išsinuomoti automobilį Finikse?

Arizonos sostinė Finiksas dažnai vadinamas saulės slėniu. Jos čia tikrai netrūksta: mieste ir jo apylinkėse yra subtropinis klimatas, netoli miesto yra ir dykuma, kurią rekomenduojama aplankyti. Dykumoje įkurtas botanikos sodas, kuriame galite pamatyti tradicinių šios vietovės augalų, o žiemą čia vyksta naktinės ekskursijos, kai 8 000 žvakučių nušviečia sodo takelius.

Dar viena vieta, kur galite nuvažiuoti pasigrožėti gamta, yra Soleri tiltas ir aikštė. Vakarais šioje vietoje galite stebėti įspūdingą saulėlydį. Nuomotu automobiliu nuvažiuokite ir kiek toliau: maždaug už 40 km pamatysite nuo akmens amžiaus išlikusį Vadelio krioklio kelią regioniniame parke.

Jungtinės Amerikos Valstijos garsėja ir savo įspūdinga gyvūnija: pažinsite ją geriau užsukę į Fenikso zoologijos sodą. Tai pramoga, tiksianti ir atvykusiems su vaikais.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas