Automobilių nuoma
Rijeka
Žlugimas
Kroatija // Rijeka
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Rijeka: Sixt automobilio nuoma internetu

Aplankykite gražiąją Kroatiją pasinaudodami SIXT automobilių nuoma Rijeke. Prieš daugiau nei šimtmetį įkurta automobilių nuomos kompanija SIXT RENT CAR šiandien yra žinoma visame pasaulyje. Tai konkurencingas lyderis Europoje, galintis pasigirti didžiausiu automobilių pasirinkimu šiame žemyne. Nusprendus išsinuomoti automobilį Rijeke, galėsite rinktis iš lengvųjų, universalų, kupė, kabrioletų ar lengvųjų krovinių automobilių. Pradėkite savo kelionę su „Sixt“ ir patys įsitikinkite mūsų teikiamų paslaugų kokybiškumu. Mėgaukitės kelione vairuodami prabangius ar ekonomiškus naujus automobilius ir susikurkite naują kelionių rutiną kartu su auto nuoma Rijeke. Atraskite saulėtąją šalį ir jos gamtos lobynus patys planuodami savo laiką!

 
 • Rijeka Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Hamec 1
  51513 Omisalj

  Pi. - Se.07:00 - 22:00
  Nedarbo diena07:00 - 22:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Rijeka

  Sixt Automobilių nuoma
  Prolaz M. Krucifikse Kozulic 3
  51000 Rijeka

  Pi. - Se.08:00 - 20:00
  Nedarbo diena08:00 - 20:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Ar jau išbandėte automobilių nuomą Rijeke?

Keliaujant Kroatijos pakrante itin patogu išsinuomoti automobilį. Rijeke tai taip pat galite padaryti, užsukę į SIXT RENT A CAR nuomos punktą. Automobilių nuoma suteikia galimybę ne tik pamatyti daugiau, bet ir užsitikrinti komfortišką kelionę, net jeigu keliaujate su vaikais. Tam, kad mažyliai su Jumis galėtų keliauti saugiai, parūpinsime jų ūgiui ir svoriui tinkamas automobilines kėdutes. Jei nerimaujate, kad pasiklysite, ne bėda, nes pasirinktame automobilyje įmontuosime GPS daviklius, o jie ne tik nurodys optimaliausią kelią, bet ir neleis nuklysti nuo teisingo maršruto.

Rijeka – didžiausias Kroatijos uostamiestis

Rijekoje itin smagu leisti laiką, kai norima tiek pailsėti paplūdimyje, tiek ir susipažinti su kultūriniais šalies objektais. Puikiai išvystyta miesto infrastruktūra leidžia laisvai keliauti automobiliu ir pasiekti visus strateginius objektus. Lankantiems čia rekomenduojame pamatyti Trsat pilį, kuri yra vienas žymiausių šio miesto objektų. Užlipę į pilies bokštą ne tik galėsite pasigrožėti atsiveriančiu vaizdu, bet ir atsigaivinti pučiant šiltam vėjeliui. Besidomintiems architektūriniais pastatais, siūlome nuvykti iki Rijekos katedros, kuri yra tradicinio Baroko pavyzdys ir susipažinti su XVII amžiaus statiniu. Apžiūrėjus miesto centrą ir senamiestį, išvykite pasivažinėti po apylinkes bei susipažinkite su tipiniu Balkanų kraštovaizdžiu. Rinkitės „Sixt“ ir atraskite savąją Kroatiją!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas