Automobilių nuoma
Split
Žlugimas
Kroatija // Split
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Split: Sixt automobilio nuoma internetu

SIXT automobilių nuoma Splite – nauji potyriai ir patogumas. Vokiečio Martino Sixto 1912 metais įkurta automobilių nuomos kompanija SIXT RENT CAR per ilgus darbo metus sugebėjo sutelkti platų klientų ratą ir savo veiklą išplėtė daugiau nei 100 šalių. Bendradarbiavimas su BMW ir kas pusę metų naujais pakeičiami automobiliai tik paskatino prisijungti daugiau patogumą vertinančių keliautojų. Norėdami išsinuomoti automobilį Splite, Jums pirmiausiai reikės pasirinkti automobilio tipą, kuriuo pageidaujate vairuoti. Ar tai bus prabangus visureigis, ar ekonomiškas lengvasis? O gal tai sportinis kabrioletas ar kupė? Net jei Jums prireiks lengvojo krovininio automobilio, „Sixt“ turės ką pasiūlyti. Komfortas, kurio nusipelnėte – pasinaudokite auto nuoma Splite jau dabar!

 
 • Split Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Cesta Dr. Franje Tudmana 1270
  21127 Kastel Stafilic

  Pi. - Se.07:00 - 22:00
  Nedarbo diena07:00 - 22:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Split

  Sixt Automobilių nuoma
  Poljicka ulica 28b
  21000 Split

  Pi. - Se.08:00 - 20:00
  Nedarbo diena08:00 - 20:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Pasirinkite automobilių nuomą Splite ir išnaršykite miestą

Pamirškite kelionės rūpesčius ir patys planuokite savo laiką. Su SIXT RENT A CAR tai labai paprasta. Tereikia išsinuomoti automobilį Splite užsukus į „Sixt“ nuomos punktą mieste. Jį atskirsite iš išraiškingų ir ryškių oranžinės spalvos reklamų. Pasikliaukite mūsų profesionalais, kurie pasiūlys tuo metu laisvus automobilių modelius, atitinkančius klientų pageidavimus ir pradėkite savo komfortišką kelionę po Kroatiją. Dar didesniam Jūsų patogumui, pasiūlysime GPS sistemas, vaikiškas kėdutes ar papildomą automobilio draudimą, o, galbūt, norite asmeninio vairuotojo paslaugų? Palikite visa tai „Sixt“ komandai ir mėgaukitės savo viešnage saulėtoje šalyje. Tegul nuotykiai prasideda dabar!

Splitas – miestas, kurio nepamiršite dar ilgai

Atvykus į Splitą pasitinka saulės, palmių ir Adrijos jūros žavesys. Užburiantis kraštovaizdis nepaleis Jūsų visos viešnagės mieste metu. Lankantis čia nuvykite iki Diokletiano rūmų, kurie buvo pastatyti dar III a. Tai unikalus ir išskirtinis statinys, liudijantis apie čia klestėjusį didingą civilizacijos gyvenimą. Pasivaikščiokite miesto centre ir pasimėgaukite neskubančio miesto vaizdu. Išsiilgusiems balto smėlio paplūdimių – Splitas tam puikiai tinka. Griebkite automobilį ir išsirinkite savo mėgstamiausią Balkanų pakrantės vietą. Atsipalaiduokite ir džiaukitės Kroatija, savo atostogomis bei „Sixt“ teikiamu patogumu!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas