Automobilių nuoma
Druskininkai Autobusy stotis
Žlugimas
Lietuva // Druskininkai // Druskininkai Autobusy stotis
Pakeisti asmeninius duomenis

Nuomojamas automobilis Druskininkai Autobusy stotis: Sixt automobilių nuoma

Punkto duomenys
Adresas: Gardino 1
  66204 Druskininkai LT +370-5-2395636
 
Nuomos punkto tipas: Miestas
GDS – kodas: VNOS01
Darbo valandos
Pi. - Pe.09:00 - 18:00
&#. - Se.10:00 - 17:00
 
 

Jei Jus domina automobilių nuoma ir norite visos savo kelionės metu mėgautis komfortabiliu keliavimu - užsisakykite Sixt Druskininkų autobusų stotyje! Įmonė įkurta Martin Sixt 1912 metais, šiuo metu savo kokybiškomis paslaugomis džiugina 105-iose šalyse, taip pat, ir Druskininkuose. Sixt automobilių nuoma siūlo plačiausią aukščiausios kokybės automobilių pasirinkimą Europoje, todėl išsinuomoti automobilį Druskininkų autobusų stotyje tampa ypač paprasta. Nesunkiai išsirinkite Jūsų standartus atitinkantį automobilį. Prabanga ir ekonomiškumas tai du esminiai faktoriai, kuriais vadovaujasi ši automobilių nuomos kompanija. Leiskitės į nepamirštamą kelionę po Druskininkų kurortą, neretai vadinamą sveikatos šaltinių oaze, ir patirkite Lietuvos grožį pasirinkdami Sixt.

Sixt automobilių nuoma Druskininkuose

Pamatykite šalies kraštovaizdžio ir kultūros ypatybes pasinaudodami Sixt paslaugomis. Nors Druskininkai nedidelis miestas, tačiau Dzūkijos regionas pasižymi išskirtiniais gamtos ir kultūriniais paminklais, kuriuos nesunkiai pasieksite, jei nuspręsite išsinuomoti automobilį Druskininkų autobusų stotyje. Jūsų kelionės nevaržys kilometražas, kadangi jis nėra ribojamas. Taip pat pasiklysti neleis GPS navigatoriai, kurie užtikrins, kad kelionės tikslą pasieksite nustatytu laiku. Automobilių įvairovė siūloma Sixt leis Jums rinktis iš keturių automobilių kategorijų: ekonomiškų, prabangių, 4x4 ar sportinių automobilių, todėl būkite tikri, kad rasite sau tinkamiausią kelionės palydovą. Užsukite į auto nuomą Druskininkų autobusų stotyje ir pradėkite savo nuotykius dabar!

Druskininkai – ne tik sveikatingumo kurortas, bet ir kultūrinis miestas

Leiskitės į pažintinę kelionę, ne tik Druskininkuose, bet ir jo apylinkėse, kurias lengvai pasieksite pasirinkę Sixt automobilių nuomą. Druskininkai - ne tik Lietuvos, bet ir užsienio turistų mėgstama lokaciją tiek kultūrinio pažinimo, tiek ir pramogų aspektu. Susipažinkite su miesto ritmu apsilankydami Druskininkų miesto muziejuje, kuriame galėsite ne tik pasigrožėti dailės meno kūriniais, bet ir sužinoti esminius faktus apie miestelio kultūrą. Jei domitės istorija - nepraleiskite galimybės nuvykti į Druskininkų apylinkėse esantį „Grūto“ parką, kur eksponuojamos sovietinių laikų skulptūros. Šioje vietoje įkurtas visas pramogų kompleksas, kuris leis turiningai praleisti dieną. Mėgstantiems kulinariją ir saldumynus, siūlome apsilankyti Šakočių muziejuje. Paragaukite autentiško lietuviško skanėsto ir pamatykite rekordinį beveik 4 metrų šakotį. Tegul pilna įspūdžių ir netikėtų atradimų kelionė prasideda!

 

Automobilio nuomos punkto duomenys

Darbo valandos

Pi. - Pe.09:00 - 18:00
&#. - Se.10:00 - 17:00

Kontaktai ir radinių biuras

SIXT nuomos punktas Druskininkai Autobusy stotis VNOS01 Gardino 1 66204 Druskininkai 54.012377, 23.975329 +370-5-2395636

SIXT nuomos punktas Druskininkai Autobusy stotis VNOS01

Gardino 1
66204 Druskininkai
 
Telefono Nr. +370-5-2395636

Tokiu laiku punktas nedirba

Automobilio paėmimas/grąžinimas galimas ir nedarbo metu.. Automobilio paėmimas/grąžinimas galimas ir nedarbo metu..

Automobilio nuomos paslaugos šiame nuomos punkte

  • Lengvieji automobiliai ir universalai
  • Visureigiai / 4x4

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Nepriekaištingas klientų aptarnavimas 24/7