Automobilių nuoma
Klaipeda/Delivery Service
Žlugimas
Lietuva // Klaipeda // Klaipeda/Delivery Service
Pakeisti asmeninius duomenis

Nuomojamas automobilis Klaipeda/Delivery Service: Sixt automobilių nuoma

Punkto duomenys
Adresas: Delivery to Hotels
  92127 Klaipeda LT +370-64013274
 
Nuomos punkto tipas: Miestas
Darbo valandos
Pi. - Se.10:00 - 17:00
 
 Grąžinimas 24 val. per parą

Jei ieškote automobilio nuomai ir norite visos savo kelionės metu mėgautis komfortabiliu keliavimu, Sixt automobilių nuomos punktas Klaipėdoje - Jūsų išeitis! Įmonė įkurta Martin Sixt 1912 metais, šiuo metu savo kokybiškomis paslaugomis leidžia mėgautis vartotojams 105-iose šalyse, ne išeitis ir pajūrio miestas - Klaipėda. Sixt automobilių nuoma siūlo plačiausią aukščiausios kokybės automobilių pasirinkimą Europoje, todėl nesunkiai išsinuomosite Jūsų standartus atitinkantį automobilį. Prabanga ir ekonomiškumu pasižyminti kompanija suteiks galimybę leistis į patogią kelionę be jokių rūpesčių. Pažinkite Klaipėdos miesto kultūrą ir pasinerkite į apžvalginę kelionę po Vakarų Lietuvos apylinkes su Sixt automobiliais. Išsinuomoti automobilį Klaipėdos nuomos punkte - Jūsų išmintingas žingsnis kelionėje! Atrask Klaipėdą kartu su Sixt auto nuoma!

Sixt automobilių nuoma Klaipėdos nuomos punkte

Kampanijos siūloma automobilių nuoma Klaipėdoje leidžia Jums tapti nepriklausomais, laisvai judėti bei kasdien atrasti, ką nors naujo. Jūsų patogumui galite rinktis automobilio kategoriją, pagal Jūsų prioritetines sritis. Siūlomi prabangūs, 4x4, sportiniai ar ekonomiški automobiliai, todėl Sixt komanda neabejoja, jog rasite sau tinkamiausią. Norėdami dar labiau sumažinti kelionės rūpesčius galėsite rinktis GPS navigatorių, ar esant reikiamybei - vaikišką kėdutę. Be to, jei nevairuojate - asmeninio vairuotojo paslauga, leis Jums džiaugtis ekonomiška ir greita kelione į Jūsų pasirinktą vietą. Paprasta ir greita auto nuoma Klaipėdos nuomos punkte - pradėkite savo kelionę dabar! Negaiškite laiko dvejodami ar išsinuomoti automobilį Klaipėdos nuomos punkte - kadangi tai greita ir paprasta ir lengva!

Klaipėda – kai jūra ranka pasiekiama

Suteikite sau galimybę išsinuomoti Sixt automobilį, Baltijos jūros pakrantėje įsikūrusiame Klaipėdos mieste, ir pradėkite kurti nepamirštamas savo turiningos išvykos akimirkas. Klaipėda - tai miestas žymus istoriniu senamiesčiu, Jūros muziejaus kompleksu, kurį lengvai pasieksite automobiliu. Lankantis Vakarų Lietuvoje rekomenduojama aplankyti kurortinį miestą Palangą, kuriame nepraleiskite progos pamatyti rinktinę gintarų kolekciją Tiškevičių rūmuose - muziejuje. UNESCO paveldo objektas - Kuršių Nerija- leis Jums išvysti nesibaigiančias smėlio kopas bei unikalų saulės laikrodį. Atraskite Lietuvos gamtos grožį keliaudami tiek Klaipėdos mieste, tiek ir jos apylinkėse. Sixt automobilių nuoma atveria galimybes ekonomiškai ir patogiai Jūsų kelionei!

 

Automobilio nuomos punkto duomenys

Darbo valandos

Pi. - Se.10:00 - 17:00

Kontaktai ir radinių biuras

SIXT nuomos punktas Klaipeda/Delivery Service PLQC03 Delivery to Hotels 92127 Klaipeda 55.712622, 21.135219 +370-64013274

SIXT nuomos punktas Klaipeda/Delivery Service PLQC03

Delivery to Hotels
92127 Klaipeda
 
Telefono Nr. +370-64013274

Tokiu laiku punktas nedirba

Automobilio paėmimas/grąžinimas galimas ir nedarbo metu.. Automobilio paėmimas/grąžinimas galimas ir nedarbo metu..

Automobilio nuomos paslaugos šiame nuomos punkte

 • Lengvieji automobiliai ir universalai
 • Visureigiai / 4x4
 • Grąžinimas 24 val. per parą

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Excellent customer service