Automobilių nuoma
Palanga/Delivery Service
Žlugimas
Lietuva // Palanga // Palanga/Delivery Service
Pakeisti asmeninius duomenis

Nuomojamas automobilis Palanga/Delivery Service: Sixt automobilių nuoma

Punkto duomenys
Adresas: Delivery to Hotels
  00135 Palanga LT +370-640-13274
 
Nuomos punkto tipas: Miestas
Darbo valandos
Pi. - Ke.08:00 - 19:00
Pe. - Se.10:00 - 17:00
 
 

Jei sukate galvą, kaip patogiai ir be rūpesčių keliauti - rinkitės Sixt automobilių nuomą Palangoje. Kompanija turinti tvarius ryšius su BMW ir veikianti 105 - iose šalyse yra lengvųjų transporto priemonių nuomos specialistė. Sixt rent a car tai - kokybės, prabangos ir ekonomikos junginys siūlantis plataus asortimento automobilius. Ši kompanija užima lyderiaujančias pozicijas Vokietijoje, todėl pagarba ir paslaugų, teikiamų klientui, kokybė - itin aukšta. Jei norite išsinuomoti automobilį - pasinaudokite auto nuomos Palangoje paslaugomis, ir tęskite savo malonią viešnagę Lietuvoje! Atrask Palangą kartu su Sixt auto nuoma!

Automobilių nuoma Palangoje - Jūsų geros kelionės pradžia

Palanga - tai strategiškai patogus miestas, kurio išplėtota kelių infrastruktūra jungia jį su Klaipėda, kur veikia daug pramogų ir verslo centrų. Dėl šios priežasties ekonomiška Sixt transporto priemonė - iš automobilių nuomos Palangos nuomos punkte - leis Jums nevaržomai judėti šia atkarpa su pasirinktu Sixt automobiliu. Galėsite rinktis iš universalų, lengvųjų ar visureigių klasės automobilių, kuriais galėsite ne tik apsižvalgyti Žemaitijos regione, bet ir pakeliauti po Lietuvą bei pamatyti šalies grožį. Esant reikiamybei, Jūsų patogumui bus įmontuota vaikiška kėdute, aukščiausios kokybės GPS davikliai ar kiti pasirenkami automobilio komplektacijos elementai. Leiskite sau pasižvalgyti pajūryje ar pakeliauti po apylinkes, pasinaudojant Sixt rent a car paslaugomis! Patogumas Jūsų išvykos laikotarpiu bus pratęstas su ypač paprastu ir greitu automobilio grąžinimo procesu. Jei norite turiningai praleisti savo laiką, siūlome Jums išsinuomoti automobilį Palangos nuomos punkte!

Pažinkite Palangą į pagalbą pasitelkę Sixt transportą

Palanga - tai Žemaitijos gintaras! Atraskite kurorto grožį apsilankydami Palangos Gintaro muziejuje, kurį lengvai pasieksite automobiliu. Apsilankius muziejuje, siūlome pasivaikščioti po Botanikos sodą, kadangi jis driekiasi toje pačioje teritorijoje. Jeigu esate gamtos mylėtojas rekomenduojame nuvykti į vadinamąją Olando kepurę, kur išvysite unikalų beveik 25 metrų natūraliai susiformavusį smėlio skardį, nuo kurio atsiveria nuostabi Baltijos jūros panorama. Praturtinkite savo kelionę rinkdamiesi Sixt automobilius ir mėgaukitės komfortiška kelione!

 

Automobilio nuomos punkto duomenys

Darbo valandos

Pi. - Ke.08:00 - 19:00
Pe. - Se.10:00 - 17:00

Kontaktai ir radinių biuras

SIXT nuomos punktas Palanga/Delivery Service PLQC02 Delivery to Hotels 00135 Palanga 55.920198, 21.067761 +370-640-13274

SIXT nuomos punktas Palanga/Delivery Service PLQC02

Delivery to Hotels
00135 Palanga
 
Telefono Nr. +370-640-13274

Automobilio nuomos paslaugos šiame nuomos punkte

  • Lengvieji automobiliai ir universalai
  • Visureigiai / 4x4

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Excellent customer service