Automobilių nuoma
Luqa
Žlugimas
Malta // Luqa
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Luqa: Sixt automobilio nuoma internetu

„Sixt“ automobilių nuoma Lukoje – lanksčiausia, patogiausia ir greičiausia paslauga. Iš šios tarptautinės nuomos kompanijos galite išsinuomoti ekonominės ar prabangios klasės mašiną. Itin didelis automobilių parkas Lukoje leidžia pasirinkti patogiausią valdymą – mechaninę arba automatinę pavarų dėžę. Puikiomis, beveik naujomis mašinomis iš „Sixt“ rent a car galite naudotis neribotai – dieną, savaitgalį ar ilgiau.

 
 • Maltos Lukos Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Ring Road Park East Lvl 1
  LQA 4000 Luqa

  Pi. - Se.08:00 - 20:00
  Nedarbo diena08:00 - 20:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

„Sixt“ automobilių nuoma Lukoje

„Sixt“ siūlo išsinuomoti automobilį Lukoje ypač geromis sąlygomis. Vestuvėms, savaitgalio išvykoms, darbo reikalams ar atostogoms galite rinktis sedanus, visureigius, sportines mašinas, limuzinus. Talpios, stilingos, greitos ir saugios mašinos – „Sixt“ asortimento pamatas, leidžiantis viešėti Maltoje be jokių rūpesčių.

Daugiau nei 100 metų kompanijos patirtis padeda lengvai išrinkti geriausią mašinų modelį. Jums tereikia rezervuoti pageidaujamą automobilio kategoriją, o „Sixt“ padalinio darbuotojai pristatys laisvą mašiną.

Jei vertinate išskirtinį komfortą, auto nuoma gali būti derinama su aktualiomis papildomomis paslaugomis. Nuo rūpesčių apsaugos papildomas draudimas ir patogi, nepriekaištingai veikianti GPS įranga. Keliaujant su vaikais pravers saugios vaikiškos kėdutės. Jei Malta pasirinkta kaip medaus mėnesio sala, naudinga bus ir automobilių nuoma su vairuotoju. Tokios paslaugos – paprasta įsimintinų išvykų paslaptis.

Vairuokite Lukoje su „Sixt“

Luka – nedidelis miestas, įsikūręs prie pat Maltos oro uosto. Viešojo transporto sistema čia dažniausiai naudojasi vietos gyventojai. Laiką taupantiems, patogumą ir sprendimų laisvę vertinantiems Maltos svečiams išsinuomoti automobilį Lukoje – žymiai praktiškiau.

Nuomota mašina galite greitai pasiekti visas lankytinas salos vietas. Pačioje Lukoje verta pamatyti Šv. Andriejaus bažnyčią, po karo išlikusius senuosius statinius. Automobilių nuoma Lukoje – proga patogiai, neskubant apžiūrėti įspūdingą, ne per seniausiai atrastą požeminę Hal Saflynio šventyklą. Ją pasieksite nuvažiavę iki Paolos miestelio. Visai netoli, Taršyne būtina aplankyti taip pat istoriškai reikšmingas neolito šventyklas.

Automobilių nuoma Lukoje – tobulas pasirinkimas vandens sporto entuziastams. Su draugais ar šeima galite apkeliauti geriausius Maltos paplūdimius – pavyzdžiui, Auksinės pakrantės, Žydrosios lagūnos, Šv. Pauliaus baseino. Juose laukia ne tik saulės vonios, bet ir nardymas, banglenčių, vandenslydžio sportas ir kitos pramogos. Geriausių įspūdžių kupina savarankiška viešnagė su „Sixt“ rent a car – garantuota.

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas