Automobilių nuoma
Sandefjord
Žlugimas
Norvegija // Sandefjord
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Sandefjord: Sixt automobilio nuoma internetu

Jei vykstate į Norvegiją, o tiksliau, Vestfoldo apylinkę, pasiruoškite dideliems nuotykiams. Visus juos patirti bus lengviau su Sixt rent a car automobilių nuoma Sandefjorde. Nuomotu automobiliu įvairias vietoves pasieksite kur kas greičiau negu viešuoju transportu. Kompanija „Sixt“ automobilių nuomos paslaugas siūlo jau daugiau kaip 100 metų (šiuo metu įmonės veikla vykdoma net 105 – iose šalyse), o profesionalūs darbuotojai visuomet padės klientams siūlydami jų lūkesčius atitinkančias mašinas. Žmonės gali pasirinkti norimą automobilio kategoriją patys, o tuomet, užpildžius reikiamus dokumentus, jau galės tęsti kelionę pasiimta transporto priemone. Išsinuomoti automobilį Sandefjorde – puiki galimybė patogiai pasiekti įvairias lankytinas vietas ne tik šiame mieste, bet ir tolimesniuose regionuose.

 
 • Sandefjordo Torpo Oro uostas
  Torpveien 130
  3229 Sandefjord

  Pi. - Pe.07:00 - 24:00
  &#.07:00 - 18:00
  Se.07:00 - 24:00
  Nedarbo diena07:00 - 24:00
  Rezervuoti šiame nuomos punkte

 • Sandefjordo Torpo Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Torpveien 130
  3229 Sandefjord

  Pi. - Pe.07:00 - 24:00
  &#.07:00 - 18:00
  Se.07:00 - 24:00
  Nedarbo diena07:00 - 24:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Pasinaudokite auto nuoma Sandefjorde

Sandefjordas - gana didelis Norvegijos miestas, tačiau jame keliautojų ir vietinių žmonių patogumui yra įrengtas „Sixt“ automobilių nuomos punktas. Čia apsilankę, galėsite pasirinkti Jums labiausiai patinkančią automobilių kategoriją: lengvųjų automobilių, universalų, keturiais ratais varomų visureigių ir lengvųjų krovininių automobilių. Pastarąjį variantą pravartu pasirinkti, jei į Norvegiją vykstate veždamiesi gana daug bagažo. Taip galėsite būti tikri, kad jis saugiai pasieks kelionės tikslą. Nusprendus pasinaudoti automobilių nuoma Sandefjorde galėsite lengviau aplankyti įvairias turistines vietas ir geriau pažinti tiek miestą, tiek šalį.

Pamatykite miestą su Sixt rent a car

Pietvakarių Norvegijoje įsikūręs Sandefjordas tapo žymus dėl buvusios banginių gaudymo pramonės. Prieš kelis šimtus metų šiame regione toks verslas buvo ypač išvystytas. Visa tai galite pamatyti miesto muziejuose, be to, vienas muziejus yra specialiai skirtas banginių gaudymui ir tai yra vienintelis tokio tipo muziejus Europoje. Norite daugiau sužinoti apie vikingus? Tuomet nuomotu automobiliu būtinai aplankykite Sandefjordo muziejų.

Mėgstantiems meną po atviru dangumi rekomenduojama nuvykti į Midtaseno skulptūrų parką. Knuto Styno kurtos marmurinės ir bronzinės skulptūros laikomos paviljone šalia atviro miško. Šį parką gali lankyti visi norintys.

Tačiau ne tik istorijos entuziastai ras ką veikti Sandefjorde. Nusprendę išsinuomoti automobilį Sandefjorde, galėsite aplankyti miesto paplūdimį, kur ir patys norvegai vyksta atostogauti. Pasiilgusiems visiškos ramybės patariama kurti nuomotos transporto priemonės variklį ir leistis į nuošalesnius Norvegijos paplūdimius. Laukinės gamtos apsuptyje atgausite jėgas, o pasiilgę greito miesto ritmo galėsite vėl sėsti į automobilį ir vykti atgal ieškoti kitų pramogų.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas