Automobilių nuoma
Nyderlandai
Žlugimas
Nyderlandai
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Nyderlandai: automobilio nuoma internetu

Net ir dviračių kraštu tituluojamoje šalyje praverčia SIXT automobilių nuoma. Nyderlanduose SIXT rent a car turi nuomos punktus išsidėsčiusius visoje šalyje, todėl itin patogu išsinuomoti automobilį. Nyderlanduose siūlome rinktis iš įvairių kategorijų automobilių. Tik Jūs sprendžiate ar tai bus lengvasis, universalas, visureigis, sportinio tipo kabrioletas ar kupė. Priderinkite automobilį savo poreikiams ir leiskitės į nepamirštamą kelionę kartu su SIXT. Vokietijoje įkurta automobilių nuomos kompanija yra ne tik numeris vienas gimtojoje šalyje, mūsų teikiamų paslaugų kokybė ir dėmesys klientams leido tapti top 3 visoje Europoje. Įsitikinkite tuo patys ir pasinaudokite auto nuoma šioje šalyje!

Automobilių nuoma Nyderlanduose - naujas keliavimo būdas

SIXT suteikia galimybę išsinuomoti automobilį Nyderlanduose patogiai prieinamose ir strategiškose šalies vietose, todėl norėdami savo kelionėje turėti asmeninį automobilį, nesunkiai tai galėsite padaryti. Jums užtenka užsukti į vieną iš SIXT rent a car nuomos punktų ir išsirinkti patinkantį automobilio tipą. Tai padarius, mes jums pasiūlysime tuo metu turimus automobilių modelius. Keliaukite neribodami savęs, nes pravažiuojamas kilometražas neturi limito. Pasinaudokite GPS navigatoriumi, vaikiškomis kėdutėmis ar asmeninio vairuotojo paslaugomis. Atraskite patogumą, kurio nusipelnėte ir pamatykite, kokie stebuklingi gali būti Nyderlandai.

Nyderlanduose - nepamirškite duoti kelio dviratininkams

Kaip ir daugelyje šalių, Nyderlanduose saugos diržai yra privalomi visiems keleiviams automobilyje.

Visada su savimi turėkite dokumentus, ne tik asmens tapatybę nurodančius, bet ir vairuotojo pažymėjimą.

Jeigu neturite 5 metų vairavimo patirties leistinas alkoholio kiekis kraujyje bus 0,2 promilės, kitu atveju - 0,5 promilės.

Miestuose ir gyvenvietėse galimas greitis ribojamas iki 50 km/h. Užmiestyje - 80 km/h ar 100 km/h, o greitkeliuose 130 km/h.

Keliaujant Nyderlanduose privaloma su savimi turėti pasą, vairuotojo pažymėjimą ir mašinos dokumentus, draudimo lapą. Nyderlandai – tulpių sostinė

Tai – šalis garsi ne tik dėl savo dviračių kultūros, bet ir dėl nuostabių tulpių laukų. Ne veltui čia rengiamos tulpių šventės, kur žmonės susirenka pasigrožėti neaprėpiamos galybėmis įvairiausių rūšių ir spalvų gėlėmis. Nyderlanduose puikiai išvystytos miesto struktūros, todėl šalyje lengva judėti automobiliu. Rekomenduojame nuvykti iki Amsterdamo - vieno garsiausių Europos miestų, taip pat Roterdamo ar kitų didesnių ar mažesnių miestų. Šalyje gausu botanikos sodų, pilių bei meno centrų, todėl turiningai laiką praleisti čia galės kiekvienas. Susidėliokite savo kelionės planą ir keliaukite savarankiškai, pasinaudodami SIXT automobiliu!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas