Automobilių nuoma
Eindhoven
Žlugimas
Nyderlandai // Eindhoven
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Eindhoven: Sixt automobilio nuoma internetu

Greitai pasiekite kelionės tikslą su automobilių nuoma Eindhovene. Šiame ir kituose Olandijos miestuose veikianti automobilių nuomos įmonė „Sixt“ yra įkūrusi nuomos punktus dar 104 kitose valstybėse. Visuose „Sixt“ nuomos taškuose paslaugos užsakymas yra panašus: iš siūlomų automobilių kategorijų reikia išsirinkti vieną ir pagal tai bus automatiškai parinkti turimi to tipo automobilių modeliai. Per daugiau nei 100 veiklos metų kompanijai pavyko pasiekti itin aukštą paslaugų kokybę, dėl kurios dabar „Sixt“ vertinama tūkstančių klientų iš įvairių pasaulio valstybių. Tiesa, jei nenorite automobilio rinktis vietoje, tuomet galite rezervaciją užpildyti internetu. Nepraleiskite progos nuvykti prie norimų objektų: išsinuomoti automobilį Eindhovene neužtruks net valandos.

 
 • Eindhoveno Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Luchthavenweg 13b
  5657 EA Eindhoven

  Pi. - Pe.08:00 - 22:00
  &#. - Se.08:00 - 16:00
  Nedarbo diena08:00 - 16:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Eindhoven

  Sixt Automobilių nuoma
  Vestdijk 135
  5611 CB Eindhoven

  Pi. - Pe.08:00 - 18:00
  &#.08:00 - 13:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Auto nuoma Eindhovene – galimybė keliauti lengvai

Eindhovenas yra gana didelis miestas, todėl čia rasite net keturis „Sixt“ nuomos punktus. Nesvarbu, į kurį iš jų atvyksite, tvarka bus panaši: svarbiausia pasirinkti automobilio tipą, pagal kurį bus parinktas vienas arba kitas automobilio modelis. Siūlomi automobilių tipai skiriasi priklausomai nuo Sixt rent a car nuomos punkto, todėl, jei nerezervuojate internetu, prieš vykdami į vieną iš punktų, pasitikrinkite, kokie transporto priemonių tipai siūlomi būtent toje vietoje. Tipą rinkitės pagal savo poreikius: jei reikia vežtis daug bagažo, tuomet pravers lengvasis krovininis automobilis. Jei Nyderlandai yra Jūsų verslo kelionės tikslas, tuomet pravartu į susitikimus atvažiuoti kabrioletu.

Išsinuomoti automobilį Eidhovene – verta

Šiuo metu Eindhovenas laikomas penktu didžiausiu Nyderlandų miestu. Jis žinomas nuo XIII amžiaus, tad, be abejo, rasite senovinio tipo pastatų. Jei domina seni statiniai, būtinai apsilankykite Nuene – Van Gogo kaimelyje. Vykstant į jį, automobilių nuoma Eindhovene pasiteisins 100 procentų, mat kaimelis nuo miesto nutolęs 8 km atstumu. Apsilankius Nuene sužinosite apie bene vieną žymiausių pasaulio ir pačios Olandijos menininkų – Van Gogą – bei vaikščiosite kažkada jo eitais keliais.

Nyderlandai taip pat turi nuostabią šv. Katerinos bažnyčią, statytą neogotikiniu stiliumi, arba moderniu stiliumi įrengtą „Philips“ muziejų. Jame galėsite ne tik sužinoti apie pirmąsias lemputes, bet ir pamatyti kaip ši įmonė augo bėgant metams. Muziejus patiks ir vaikams, nes jame gausu interaktyvių eksponatų. Jei vykstate į Nyderlandus tulpių žydėjimo metu, išvažiuokite iš miesto: šiek tiek už pagrindinių ribų prasidės įspūdingo grožio spalvingi laukai. Su nuomotu automobiliu galėsite apvažiuoti ne vieną tokį lauką.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas