Automobilių nuoma
Sveicarija
Žlugimas
Sveicarija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Sveicarija: automobilio nuoma internetu

Vykdami į vieną brangiausių šalių nusimeskite bent vieną rūpestį: pasirinkite išsinuomoti automobilį Šveicarijoje iš kompanijos SIXT rent a car. Nuomos punktai lauks Jūsų visoje šalyje, o Jūs su nuomotu automobiliu galėsite daug paprasčiau aplankyti visa, ką gali pasiūlyti Šveicarija. Nusprendę pasinaudoti auto nuoma, suteikiate sau galimybę keliauti valdant ne tik maršrutą, bet ir išvykimo, grįžimo laikus.

SIXT automobilių nuoma Šveicarijoje

Vykstant į kelionę itin svarbu pasirinkti tinkamą transporto priemonę, kuri padės Jums lengviau ir greičiau aplankyti norimus objektus. Tai galite padaryti pasirinkę kompanijos SIXT rent a car paslaugas. Norite pasimėgauti lengva kelione? Tuomet rinkitės universalą arba lengvąjį automobilį. Nuomos punktuose rasite ir kitokių tipų automobilių. Tarp jų yra ir kabrioletai, kupė, skirti norintiems kiek prašmatnesnės kelionės. Šie automobiliai ypač tinka, jei vykstate į verslo kelionę. Taip pat nuomos punktuose rasite ir visureigius, lengvuosius krovininius automobilius. Visose transporto priemonėse yra įdiegti satelitinės navigacijos prietaisai, o jei vykstate kartu su vaikais, duosime ir specialias kėdutes.

Vairavimo taisyklės Šveicarijoje

Norint, kad kelionė praeitų sklandžiai, būtina atsižvelgti į šalies vairavimo taisykles, kultūrą. Tik taip galėsite užtikrinti, kad ne tik gerbsite kitus vairuotojus, bet ir iš kelionės parsivešite tik teigiamus įspūdžius. Tad parinkome kelis punktus, kuriuos verta turėti omenyje vairuojant Šveicarijoje:

viršijus greitį, Jums gali iš karto gali būti suteikta bauda: šios šalyje gana didelės, tad verta sekti ženklus;

negalite naudotis paslaugomis, kurios nurodo, kur yra greitį matuojančios kameros;

jaunesni nei 7 metų vaikai negali sėdėti automobilio priekyje;

jei prieš Jus posūkis su mažu matomumu, turite apie save pranešti garsiniu signalu.

Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Šveicarijoje

Šveicarija – įstabaus grožio šalis, tad galite būti tikri, kad rasite, ką aplankyti. Pasirinkę išsinuomoti automobilį Šveicarijoje, būtinai nuvykite į sostinę Berną. Tai iš viduramžių išlikęs miestas, žavintis senamiesčiu, kuris buvo įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Mieste taip pat yra įspūdingas botanikos sodas, kur galėsite susipažinti su augalais ne tik iš Šveicarijos, bet ir iš viso pasaulio.

Norite pasigrožėti Šveicarijos gamta? Geriausios vietos tai padaryti yra šalia Ženevos ežero stovintys miesteliai. Bet kuriame iš jų galėsite matyti visą ežerą, grožėtis kalnais. Būtinai nuvykite ir į Ženevą, kurioje yra Jungtinių Tautų štabas. Mieste yra ir turistus sutraukiantis reginys: vandens fontanas, kuris šauna vandenį kelis šimtus metrų į aukštį.

Vis dar negana gamtos? Tuomet rekomenduojame aplankyti Šveicarijos nacionalinį parką. Tai vieta, kur iš arti pamatysite Alpes. Dar viena rekomenduojama vieta – Jungfrau regionas – tai tylus kurortas, kur galėsite ilsėtis prie pat Alpių.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas