Automobilių nuoma
Ukrainā
Žlugimas
Ukrainā
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Ukrainā: automobilio nuoma internetu

Jei norite, kad kelionė praeitų kuo sklandžiau, verta pasirinkti išsinuomoti automobilį Ukrainoje iš SIXT rent a car kompanijos punktų. Pasirinkę mūsų įmonės paslaugas, galėsite mėgautis savo vairavimu kelionėje, o šalį pamatysite lėkdami savo pasirinkta transporto priemone. Tokia pasirinkimo galimybė tikrai patogi – juk kelionė daug sklandesnė, jei galite valdyti ne tik transporto priemonę, bet ir maršruto greitį ar tvarkaraštį, o ką jau kalbėti apie patį maršrutą.

SIXT automobilių nuoma Ukrainoje

Pasirinkote Ukrainą pamatyti naudodamiesi auto nuoma? Tuomet nedvejodami pasirinkite daugiau nei 100 metų paslaugas keliautojams teikiančios įmonės SIXT rent a car paslaugas. Užsisakius automobilio nuomos paslaugas iš mūsų įmonės, Jūs gaunate galimybę pasirinkti, kokį transportą vairuodami galėsite pamatyti visą šalį. Pavyzdžiui, jei norite aplankyti miestelius ar kaimus, kurie yra kiek toliau nuo didesniųjų šalies miestų, tuomet geriausia rinktis visureigį. Vykstate į verslo komandiruotę? Šiam tikslui esame paruošę kabrioletą ir kupė. Tiems, kuriems vairavimas tiesiog patogus, neturi išskirtinių kelionės tikslų paruošėme įvairius universalus ir lengvuosius automobilius. Kelionėje prireikus, galime suteikti ir dar vieną vairuotoją. Vairavimo taisyklės Ukrainoje

Jei žinote, kad svetimoje šalyje vairuosite, būtina pasidomėti tos šalies vairavimo taisyklėmis. Natūralu, kad visoje Europoje veikia panašios kelių eismo taisyklės. Tačiau nedideli dalykai, papildomos taisyklės gali kiek skirtis. Vairuodami Ukrainoje atsiminkite šiuos punktus:

Ukrainoje galioja nulio promilių taisyklių, tad mėgaukitės gėrimais tik ne tada, kai tikitės kitą dieną vairuoti;

Nepatariama vairuoti naktį dėl kelių kokybės, prasto apšvietimo;

Miestuose greitis ribojamas iki 60 km/h – atkreipkite dėmesį į kelio ženklus, nes jie nekartojami;

Vaikams būtinos specialios kėdutės;

Gavę baudą, ją galite sumokėti nurodytose vietose: policininkai pinigų nepriima.

Kai kuriose Ukrainos vietose keliai vis dar nėra aukštos kokybės, todėl atidžiai stebėkite kelio ženklus ir kelius. Tik taip galite užtikrinti kelionės saugumą.

Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Ukrainoje

Ukraina – ganėtinai sena šalis, todėl tikrai rasite daug įdomių ir istorinių pastatų, kuriuos galėsite aplankyti. Atskridus į šalį, verta kelionę pradėti nuo svarbiausių miestų. Jei vykstate šalia Juodosios jūros, nuvažiuokite į Odesą. Nors tai trečias pagal didumą miestas, lankytojai čia plūsta dėl švarių paplūdimių, lengvo klimato ir paties miesto. Čia išdidžiai stovi klasicizmo eros statiniai, o vingiuos gatvės kviečia atrasti visa, ką miestas gali pasiūlyti. Būtina aplankykite ir Kijevą, kuriame pinasi senoviniai ortodoksiniai statiniai ir kiek pilkesni sovietiniai mūrai. Dar vienas miestas, vertas Jūsų apsilankymo – Lvivas, laikomas šalies kultūrine sostine.

Pasirinkę išsinuomoti automobilį Ukrainoje, taip pat palengvinate sau kelią pamatyti gamtos grožybes. Turbūt įspūdingiausi šalyje – Karpatų kalnai. Pasigrožėkite ne tik kalnais, bet ir pro juos besiraitančiu geležinkeliu, viaduku.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas