Automobilių nuoma
Egelsbacho Oro uostas
Žlugimas
Vokietija // Egelsbach // Egelsbacho Oro uostas
Pakeisti asmeninius duomenis

Nuomojamas automobilis Egelsbacho Oro uostas: Sixt automobilių nuoma

Punkto duomenys
Adresas: Flugplatz
  63329 Egelsbach DE +49-6103922211
 
Nuomos punkto tipas: oro uostas
Darbo valandos
Pi. - Pe.08:00 - 19:00
 
 

Prireikus patekti į Egelsbacho miesto centrą, pasinaudokite Sixt automobilių nuoma Egelsbacho oro uoste (QEF). Įmonė gali Jums padėti išsinuomoti tinkamą automobilį, mat šį verslą pradėjo 1912 metais. Sixt nuomos punkte galėsite išsirinkti norimą automobilių kategoriją, kuria važiuosite savo kelionėje. Tai gali būti įvairūs lengvieji automobiliai (pvz. minivenas) bei universalai. Į Sixt nuomos punktą automobiliai gali būti grąžinami visą parą, todėl nereikės ieškoti, kur kitur jų palikti.

Patogi automobilių nuoma Egelsbacho oro uoste

Egelsbacho oro uostas (QEF) buvo atidarytas 1955 metais. Tai yra ganėtinai populiarus oro uostas, esantis netoliese Egelsbacho miesto, kuris yra Hesės regione. Į pietryčius nuo oro uosto yra ir Frankfurto oro uostas. Čia paprastai nevyksta komerciniai skrydžiai, tačiau yra dažni civiliniai neregistruoti skrydžiai, taigi yra galimybė suorganizuoti panoraminius skrydžius. Čia taip pat vyksta ir įvairūs vietiniai ir tarptautiniai verslo skrydžiai bei yra sudarytos galimybės naudotis parasparniais. Miestas yra truputį toliau nei skrydžių vieta, todėl pravers išsinuomoti automobilį Egelsbacho oro uoste (QEF).

Pasimėgaukite Egelsbachu bei Hesės regionu su išnuomotu automobiliu

Hesės regione gyvena 6 milijonai žmonių, kurie yra pasiskirstę trijose administracinėse zonose. Hesės regionas yra žymus Vokietijoje dėl savo modernųjį meną populiarinančių miestų bei investavimo kultūrai programos, kurios metu yra atkuriami istoriniai pastatai, kas penkerius metus vykdomos pasaulinės meno parodos.
Didžiausias regiono miestas ir kultūrinis centras yra Frankfurtas, kurį norint pamatyti yra rekomenduojama išsinuomoti automobilį Egelsbacho oro uoste. Tai yra penktas pagal dydį Vokietijos miestas. Šiame mieste yra daug kultūrai svarbių vietų, tokių kaip Gėtės namai bei universitetas, du didžiausi Vokietijos botanikos sodai. Mieste yra itin daug skirtingos architektūros muziejų, teatrų, tad norintiems jais pasigrožėti yra siūloma pasivažinėti.
Egelsbachas yra nedidelis miestelis, esantis Ofenbacho srityje, kuri yra Hesės regione. Didelė Egelsbacho dalis yra miškai bei laukai, skirti ūkiams. Todėl auto nuoma Egelsbache siūloma pasinaudoti tiems, kurie nori pasigrožėti gamta.
Automobilių nuoma Egelsbacho oro uoste – tai ekonomija, padedanti sutaupyti išlaidų ir patiems spręsti apie lankytinas vietas bei joms skiriamą laiką.

 

Automobilio nuomos punkto duomenys

Darbo valandos

Pi. - Pe.08:00 - 19:00

Kontaktai ir radinių biuras

SIXT nuomos punktas Egelsbacho Oro uostas QEF Flugplatz 63329 Egelsbach 49.963090, 8.643280 +49-6103922211

SIXT nuomos punktas Egelsbacho Oro uostas QEF

Flugplatz
63329 Egelsbach
 
Telefono Nr. +49-6103922211

Tokiu laiku punktas nedirba

Automobilio paėmimas/grą¸inimas galimas ir nedarbo metu.. Automobilio paėmimas/grą¸inimas galimas ir nedarbo metu..

Automobilio nuomos paslaugos šiame nuomos punkte

 • Lengvieji automobiliai ir universalai
 • Kupė ir kabrioletai
 • Visureigiai / 4x4

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas