Automobilių nuoma
Italija
Žlugimas
Italija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Italija: automobilio nuoma internetu

Pasimėgaukite savo išvyka – paverskite ją kuo patogesne su SIXT rent a car, juk dabar išsinuomoti automobilį Italijoje yra visiškai nesudėtinga. Turėdami nuomotą automobilį, galėsite daug lengviau užtikrinti sau ir savo kelionėms draugams, kad pasieksite visus lankytinus objektus tuo metu, kai to visi norėsite. Jei vykstate į verslo kelionę, tuomet bus daug lengviau užtikrinti visą susikurtą kelionės planą. Keliaukite patogiai – pasinaudokite auto nuoma.

SIXT automobilių nuoma Italijoje

Prieš atvykdami į Jums artimiausią SIXT rent a car nuomos punktą, nuspręskite, kokiu automobilio tipu Jums būtų parankiausia važiuoti. Jei vykstate tiesiog atostogauti, galite pasirinkti įprastą lengvąjį automobilį arba universalą: jais patikimai galėsite nuvykti į skirtingas miestų ar apylinkių vietas. Ketinate keliauti kiek prabangiau? Nuomos punktuose taip pat siūlomi kupė ir kabrioletai, kad galėtumėte Italiją pamatyti laikydami prabangaus automobilio vairą. Norintiems kiek daugiau nuotykių, ketinantiems važinėtis bekele, siūlome rinktis keturiais ratais varomus visureigius. Prireikus papildomų paslaugų, taip pat suteikiame satelitinę navigaciją, kėdutes vaikams, papildomą vairuotoją, draudimą.

Vairavimo taisyklės Italijoje

Nusprendę išsinuomoti automobilį Italijoje, paranku užtikrinti, kad važiuotumėte visuomet laikydamiesi kelio eismo taisyklių: juk nenorite, kad išvyką sugadintų bauda. Todėl paruošėme kelis punktus, kuriuos verta prisiminti vairuojant kelionėje:

daugelyje vietų, jei ten yra istorinių pastatų, negalima patekti su automobiliu, todėl venkite važiuoti miestų istoriniuose centruose;

kai kurie keliai gali būti mokami;

siaurame kelyje pirmenybę lenkti turi sunkesnis automobilis.

Natūralu, kad dauguma taisyklių išlieka panašios: sekite kelio ženklus, neviršykite greičio ir gerbkite kitus vairuotojus. Tuomet kelionė praeis ramiai.

Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Italijoje

Automobiliu turbūt geriausiai įmanoma pamatyti visa, ką gali pasiūlyti Italija. Todėl vos gavę savo nuomotą automobilį, pradėkite kelionę šalies įžymybių link.

Vienas iš lankomiausių Europos miestų – Italijos sostinė Roma. Tai buvo Romos imperijos centras, ir čia vis dar išlikę svarbiausi to meto statiniai: Koliziejus, Forumas, Panteonas. Čia įsikūrusi ir viena iš mažiausių Europos valstybių – Vatikanas, žavintis savo bažnyčių kompleksu.

Jei sostinės jau gana, traukite į kitus žymius Italijos miestus: Neapolį, Milaną, Florenciją, Veneciją. Pastarajame mieste būtinai pasivažinėkite nakties metu – šalia kanalų, mažomis gatvelėmis. Dar vienas puikus regionas, kur galite pasivažinėti ir pamatyti įspūdingą Italijos gamtą – Toskanas. Milanas – vienintelis miestas, kuriame galite pamatyti Leonardo Da Vinčio paveikslą „Paskutinė vakarienė“, tad jei esate šio menininko gerbėjas, būtinai užsukite į šį miestą.

Nuvykite ir į Italijos salas: Sicilijoje galite rasti Senovės Graikų civilizacijos griuvėsių. Geriausia vieta pažinti istoriją – Šventyklų slėnis. Kita Italijos sala – Sardinija, labiau tinka tiems, kurie ieško, kur galėtų atsipalaiduoti. Čia Jūsų laukia įspūdingi paplūdimiai.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas