Automobilių nuoma
Marokas
Žlugimas
Marokas
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Marokas: automobilio nuoma internetu

SIXT automobilių nuoma Maroke – tiems, kas vertina patogumą! Vokietijoje 1912 metais įkurta automobilių nuomos kompanija per daugelį metų ištobulino savo teikiamas paslaugas ir išplėtė savo veiklą ne tik Europoje, bet ir už jos ribų. Dėl šios priežasties šiandien galite išsinuomoti automobilį Maroke ir mėgautis savo viešnage šioje egzotiškoje šalyje. Glaudus bendradarbiavimas su BMW koncernu SIXT rent a car leidžia teikti itin aukštos kokybės paslaugas ir užtikrinti, kad Jūsų kelionė būtų patogi ir įsimintina. Spręskite patys ar keliausite su prabangiu ar labiau ekonomišku automobiliu – mūsų asortimentas yra itin platus ir pritaikytas įvairiam klientų ratui, todėl išsirinkite Jums tinkamiausia ir leiskite į kelionę po Maroką.

Automobilių nuoma Maroke – tegul nuotykiai prasideda!

SIXT rent a car nuomos punktai išsidėstę visoje šalyje, todėl išsinuomoti automobilį Maroke nėra sudėtinga. Jum tereikia apsilankyti mūsų nuomos padalinyje ir pasakyti, kokia automobilio kategorija Jus domina. Tuomet, SIXT asistentas Jums pasiūlys tuo metu turimus konkrečius automobilio modelius. Visi turimi automobiliai yra atnaujinami ar pakeičiami naujais kas 6 mėnesius, todėl galite būti tikri, kad važinėsite nauju ir puikiai veikiančiu automobiliu. Tiem, kas nenori paklysti neaiškiuose Maroko keliuose, rekomenduojame naudotis GPS navigatoriumi, kuris neleis nukrypti nuo norimo maršruto. Jeigu patys nenorite vairuoti, tačiau vertinate patogumą, tuomet, siūlome pasinaudoti asmeninio vairuotojo paslauga, kuris Jus nuves, ten kur pageidausite. Tegul kelionė su SIXT prasideda!

Kelių eismo taisyklės Maroke

Galimas greitis gyvenvietėje 60km/h, kitu atveju leistinas greitis yra iki 120 km/h.

Nors retas kuris laikosi šio reikalavimo, tačiau oficialiai saugos diržai Maroke yra privalomi visiems mašinoje esantiems keleiviams.

Vairuoti išgėrus alkoholio griežtai draudžiama.

Kaip ir didžiojoje dalyje šalių – Maroke, dešinė pusė yra pagrindinė.

Minimalus vairuotojo amžius yra 18 metų, tačiau jei norite Maroke išsinuomoti automobilį – Jums turi būti ne mažiau nei 25 – eri metai, kitu atveju gali būti papildomų sąlygų.

Būkite atidūs kelyje, nes Maroke laukiniai gyvūnai, kertantys bet kurią kelio vietą, yra itin dažnas reiškinys.

Marokas turi nemažai kultūrinių skirtumų, todėl vairuodami šioje šalyje turite paisyti ne tik kelio ženklų, bet ir tinkamai įvertinti situaciją, kuri ne visada atitinka taisykles.

Marokas – netikėti atradimai ir klajonės dykumose

Auto nuoma Maroke itin praverčia, nes pagrindiniai miestai yra ne tik dideli, bet ir gan toli išsidėstę vienas nuo kito, todėl automobiliu be vargo pasieksite visas trokštamas vietas. Nuvykite iki Rabato, Feso, Marakešo ar Kasablankos – itin kontrastingi miestai, kurių kiekvienas išsiskiria vis kitokiu kraštovaizdžiu. Pasigrožėkite ne tik dykumomis, kur galite net praleisti naktį stebėdami žvaigždes, bet ir architektūriniais lobynais. Ne veltui Marokas buvo laikomas vieną paslaptingiausių ir įdomiausių šalių dar senovės keliautojams. Susikurkite gražiausius prisiminimus ir keliaukite patogiai kartu su SIXT!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas