Automobilių nuoma
Graikija
Žlugimas
Graikija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Graikija: automobilio nuoma internetu

Pasiruoškite savo kelionėje atsipalaiduoti – ryžkitės išsinuomoti automobilį Graikijoje ir su SIXT rent a car galėsite patogiai pasiekti net tolimiausius lankytinus objektus. Važiuodami nuomotu automobiliu Jūs turite galimybę valdyti ne tik savo kelionės maršrutą, bet ir tvarkaraštį – pamatykite žymiausius Graikijos objektus tada, kai autobusai jau nebevažiuoja. Nusprendę savo kelionę palengvinti su auto nuoma, galėsite važiuoti atsipūtę, saugiai laikyti savo bagažą kelionės metu ir greitai pasiekti ne tik viešbutį ar oro uostą, bet ir norimus pamatyti šalies objektus: užuot sugaišę tris valandas autobusu, nuvažiuokite ten vos per pora valandų su lengvuoju automobiliu.

SIXT automobilių nuoma Graikijoje

Pasirinkite Graikiją pamatyti patogiau – po šalį važinėkite nuomotu automobiliu. Nusprendę pasinaudoti SIXT rent a car paslaugomis, Jūs gaunate galimybę važiuoti Jums patinkančiu automobilio tipu. Tai gali būti ne tik jau įprastas lengvasis automobilis ar universalas, bet ir prabangus kupė ar kabrioletas, jei vykstate į verslo kelionę. Ketinantiems daugiau laiko praleisti užmiestyje rekomenduojame rinktis keturiais ratais varomą visureigį. Taip pat siūlome pasinaudoti mūsų turima satelitine navigacija – su ja būsite užtikrinti, kad viską pasieksite laiku, nepasiklysite. Nemokantiems vairuoti galime suteikti papildomą vairuotoją.

Vairavimo taisyklės Graikijoje

Vykstant į kitą šalį, aktualu pasidomėti vairavimo taisyklėmis. Juk, jei ketinate išsinuomoti automobilį Graikijoje, norisi, kad kelionė praeitų saugiai ir sklandžiai, o tai galite padaryti, tik jei tiksliai žinosite, ko iš Jūsų tikisi kiti šalies vairuotojai. Taigi, primename kelis pagrindinius reikalavimus, kuriuos verta atsiminti vairuojant Graikijoje:

negalima lenkti artėjant prie nepažymėtos sankryžos;

negalima naudoti garsinio signalo miestuose, išskyrus pavojaus atvejus;

pastebint, kad baigia šviesti žalia spalva ir užsidegė geltonas šviesoforo signalas, reikia iš karto sulėtinti važiavimo greitį.

Ne visose degalinėse priima korteles, todėl būkite pasiruošę grynųjų, jei reikės piltis kuro.

Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Graikijoje?

Turint nuomotą automobilį, galite gana greitai pamatyti visas gražiausias ir įdomiausias Graikijos vietas. Graikija žinoma kaip civilizacijos lopšys, tad galite būti tikri, kad tikrai rasite, ką pamatyti: senovinių griuvėsių, muziejų, galėsite daugiau susipažinti su kultūra. Pirmiausia, galite pradėti nuo sostinės – Atėnų. Čia galėsite pamatyti Akropolį – civilizacijos simbolį, ir jo įspūdingą statinį – Partenoną. Šalia veikia ir muziejus, kuriame galite geriau pažinti ne tik miesto, bet ir turtingą šalies istoriją.

Nuvykite ir į antrą didžiausią šalies miestą – Tesalonikį, Makedonijos regiono sostinę. Čia likę ir Bizantijos imperijos statinių miesto istoriniame centre. Jis laikomas Graikijos kultūrine sostine. Jei turite galimybę, nuvykite į vieną geriausiai žinomų Graikijos salų Santorini su miestais ant kalnų viršukalnių.

Šalis taip pat žavi savo gamta: būtinai nuvažiuokite į Zagori, kuriame yra 2 nacionaliniai parkai. Čia galėsite ne tik pasivaikščioti miškuose, bet ir pamatyti Graikijos kalnus, namus, išlikusius nuo aštuoniolikto amžiaus.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas